Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az összes ilyen szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes ilyen szép lány nyomoréknak tart? Soha nem lesz esélyem egyiknél sem?

Figyelt kérdés

Szóval a suliban voltak ezek a “sikeres " lányok. Akik szépek, csinosak, sok fiúnak tetszenek, és tele vannak önbizalommal, meg egy kis egoizmussal.

És ezek mindig lenyomorékoztak! Pedig nem vagyok az, csak átlagos, nem olyan akikkel ők jártak (pawah vagy izomagyu agresszív vagy pénzes kocsival rendelkező aki fuvarozta őket ahaza)

és eléggé önbizalom hiányos lettem.

Az ilyen lányokhoz hozzá se merek szólni, mert úgyis csak nyomoréknak tart biztos mind!

A többi lánnyal nincsen gondom,csak ezek a sikerés lanyokhoz nem merek szólni!

De akik nek voltak ilyen sikeres lányok, azok sose bántottak!

Szóval az ilyen sikerés lányokát akiket látok (látszik qz öltözködési szokásaikon,beszédükön viselkedésükön) már egyből arra következtetek, hogy nekik is biztos egy csicska vagyok a szemükben!

De nekem az ilyen lányok jönnek be!


De törődjek bele, hogy ők is egy senkinek tartanak? Ne is probalkozzak egyiknél se? Ők is olyanok mint a suliban ezek a lányok?

Fogadjam el, hogy sose lesz ilyen barátnőm?

Még most se vagyok se pénzes, kocsim sincs, pawah sem vagyok se izmos állat!

19F



2014. jún. 11. 12:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
én a sikeres lányok helyet inkább a elkényesztett ri*ancot használnám...
2014. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok... csak annyit akinek nem inge ne vegye magára :D...
2014. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Valóban, a ribikóka szó sokkal inkább jó ezekre a...lényekre.
2015. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha neked az ilyen agyilag zokni fruskák kellenek,magadra vess!pont.

Összejött már egy azóta?


22/N

2016. jan. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!