Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy bátrabb legyen? Saját tapasztalat,5letek, gondolatok?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismerkedek egy sráccal(neten kezdtünk el ismerkedni) azóta 4 randink volt,az utolsón szeretett volna felém közeledni,de nem mert...:S

Hogyan segíthetnék neki,hogy ne görcsöljön annyira,és ne féljen,hogy visszautasítom??:)



2014. jún. 14. 19:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd azé' írd le hogy mit ügyeskedtél! :)

6-os voltam

2014. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

:)))))) SIKERSZTORI!

Megfogta a kezem! Ő kezdeményezte,igaz,csak a randi vége felé,de a lényeg: volt bátorsága és megtette!:)

A randin iszonyat sokat hülyéskedtünk,a hangulat is egyre oldottabb lett,mert hozzámérni,később közelebb ült mellém a padon,átölelte a vállam..:)

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Igaz,nem én voltam a kezdeményező,de azt hiszem,sokat segítettek a válaszaitok abban,hogy én se legyek olyan "nyuszi".:)

2014. jún. 30. 00:32
 13/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :))

Mind1 hogy ki kezdte, a lényeg hogy jó irányba alakul a dolog! :)

Innentől már úgyis jön minden magától, élvezzétek kiismerni egymást, ez az egyik legjobb része ;)

Sok sikert!

6-os voltam

2014. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2014. jún. 30. 14:33
 15/20 anonim ***** válasza:
Gratula csajszi :) csak igy tovabb ;) (5os)
2014. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? :)
2014. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ezen a 7végén megint találkozunk:)

Fentebb részletesen is megírtam.

Hmmm..még1 kérdés:D Ha megfogta a kezem,akkor már a barátnőjének tekint?(ezt nem szokták kimondani a fiúk,vagy??)

2014. júl. 10. 09:59
 18/20 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

valószínűleg annak tekint igen :) csak lehet még erőt gyűjt hogy megkérdezze :D Ha te vagy neki az első mindenben, akkor azért nem megy csak úgy elsőre minden mint a karikacsapás! :) Majd kialakul, nem kell kapkodni.

Hány évesek vagytok?

2014. júl. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok neki az első:) már volt 1-2 barátnője előttem,de tény,hogy elég gyámoltalan ezen a téren és fél a visszautasítástól.

Örülök neki,hogy nem rohanunk sehova,nem is szeretném siettetni! És nagyon nagyon jó dolognak tartom,hogy Ő ilyen!

Ő 26,én 19:)

2014. júl. 11. 11:58
 20/20 anonim ***** válasza:
ahhh de edesek vagytok :) ilyen korban a leszebb a szerelem...bar meglep hogy ennyire izgultok a kovetkezmenyektol... :P
2014. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!