Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar itt minden második...

Miért akar itt minden második ember barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy örülnének a szingliségnek.. Egyszer volt egy 6hónapos kapcsolatom elég is volt az sem ment. Nem értem miért keresi mindenki az igazit mikor annyi ember van aki csak szexelni akar egy éjszakát és ennyi. 20F

2013. júl. 19. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert
2013. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mennyi az az annyi? vagy mutass már be olyan lányoknak kérlek szépen.
2013. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért, mert társas lények vagyunk és szexen kívül vágyunk a szeretetre, a biztonságra.
2013. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3-as jól mondja
2013. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem van egy rakat barátom/barátnőm akikkel mindent meg tudok beszélni amit akarok. Évek óta barátok vagyunk és kb mindannyian szinglik és nem is keresünk kapcsolatot csak az egy éjszakásokat ezért nem érte. Oké, hogy társas lényeg, de akkor is egy baráttal még több dolgot meg tudsz beszélni mint akivel jársz.
2013. júl. 19. 19:09
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert utálok egyedül lenni.
2013. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: Mert az emberek magányosak ebben a feszült, pörgős világban és egy másik ember közelségére, kapcsolatára, szeretetére vágynak.

Miért? Neked nincs szükséged ilyenre? Te elvagy a langyosban?

2013. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
mert gyökerek. lusták felállnia gép elől, kimenni parkba, vagy strandra, vagy bárba, kényelmesebb itt feltenni egy kérdést, és várni hogy rájuk ír egy bombanő...XD háháháá
2013. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szívem irányít és nem a farkam.
2013. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mondom én nagyon jól elvagyok a lakótársaim/barátaim közelségével akikkel évek óta megvagyunk és nincs szükségünk ilyen kívülálló személyekre akik csak belerondítanának a mindennapjainkba. Lehet ez pár év múlva változni fog. Mert oké megértem, hogy ilyen 25+ emberek keresgélnek társ után mert már nem az a húde fiatal akinek sok esélye van. De könyörgöm itt ilyen 15 évesek keresnek társat..
2013. júl. 19. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!