Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Regisztráltam a PlanetRomeora!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam a PlanetRomeora! Már lenne is akivel le birnék feküdni, de nagyon félek h kiderűl hogy meleg vagyok! Csak így titokban szeretném ezt csinálni! Ti mit tanácsoltok talizzak vele?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit titkolni kell, vagy az ember titokban akarja csinálni akkor valahol legbelül mindig ott lesz a félelem benne. Ez talán sohasem fog elmúlni. Én már elég tapasztalt vagyok, s ebből fakadóan elég nagy önbizalom is van ezen a téren, de nálam is megvan az a csöpp félelem. Mert hiába bízok magamban, ha mondjuk egy ismeretlennel találkozok.

Az én véleményem röviden az, hogy sokszor azért merül ki a virtuális beszélgetésben az egész, mert a másik fél félelemben van,s csak ritka az, amikor tényleg találkozó lesz a dologból.


Titokban akarod csinálni. Oké. Legyünk őszinték annyira nem is mondható titoknak, hisz a magánéleted, de főleg a szexuális életed rád, és a partneredre tartozik. Ezzel nincs is semmi gond.

Ha állandóan ezeken a dolgokon görcsölsz, akkor soha nem fogsz elmenni egy találkozóra, mert félsz. Ha mégis elmész, akkor besülsz, mert nem tudsz feloldódni. Neked is lesz egy rossz élmény és a másiknak is. Itt igazából bele kell törődni, hogy ha az ilyen vágyaidat ki akarod elégíteni, akkor benne van a pakliban, hogy lebukhatsz. Még akkor is, ha mindent tökéletesen csinálsz.


Attól kell a legkevésbé tartani, hogy felveszi az egészet kamerára. Hisz gondold el, amilyen intoleráns a magyar társadalom szerinted ki az, aki ezt megtenné, s felrakná egy nyilvános oldalra, ahol mindenki eléri. Nem csak téged vágna el, hanem ő magát is egy életre. Szerintem mindegyik ilyen férfi azért tisztában van azzal, hogy nem szeretné, ha mondjuk a munkahelyén a kis házi "videójával" szembesítenék.

Az elrablástól szerintem nem kell félned. Ha nálad akarod csinálni, s alkalmi kapcsolat lenne csak, akkor arra törekedj, hogy minden nagyobb értékű, de könnyen mozdítható (pl. arany karóra, ékszer, mobiltelefon stb.) pakolj el. A másik félnek is a szex a fontos, nem hiszem, hogy majd utólag bekopogtat hozzád, hogy figyu mi itt szexeltünk a fiatokkal...

2014. jún. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!;)
2014. jún. 19. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!