Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Szép nő ül egyedül egy kávézóban egy csésze kávé mellett, könyvet olvas, egyedül van. Ha tetszene, hogyan lenne érdemes leszólítani?
2014. jún. 20. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
ha ez érdekel akkor a pua-kat kérdezd ne a csajokat.
2014. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
leülsz mellé, szia, megtetszettél, megakarlak ismerni neked mi a neved?
2014. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaja, ha azt akarod, hogy FAIL legyen a vége, a puákat kérdezd.
2014. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a könyv jó beszédtéma ilyen esetben szerintem - főleg ha ismered is a könyvet, vagy hasonló az ízlésetek. Ha nem akkor csak egy idegesítő alaknak fogsz tűnni aki megzavarta az olvasásban szóval inkább ne is próbálkozz.
2014. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

akár mondhatod ezt is:


szia, úgy látom egy szép nő ül egyedül a kávézóban és könyvet olvas egyedül. nagyon tetszik, úgyhogy érdemesnek tartottam leszólítani.

leülsz mellé, és bemutatkozol ez a szöveg után azt kérdezel mesélsz beszélj az erősségeidről...

2014. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
na, mit mondtál neki, mik alakultak? :D
2014. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
JA, semmit, csak tanácsokra voltam kíváncsi, még érlelem magamban, hogy mit lépjek egy ilyen helyzetben..
2014. jún. 22. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!