Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIlyen ruhát vegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIlyen ruhát vegyek fel randira ami csinos és tetszene is a fiúnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16,5 éves vagyok, az a helyzet, hogy szerdán lesz egy randim egy nagyon helyes, aranyos fiúval és nem tudom, hogy kellene felöltözzek, hogy csini és nőies legyek...javasoltok nekem valamit? Mi lenne a legjobb, valami csinos egyberuha esetleg boleróval vagy szoknya vagy farmer? Blezer? Nagyon izgulok...és szeretném, ha meglepődne a srác, hogy jól nézek ki...köszönöm előre is a hasznos tanácsokat! :)

2014. jún. 23. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom melyik ruha milyen. Olyan legyél amilyen vagy, mert később lehet magasra teszed a mércét egy szexisebb ruhával :) Te is tudsz választani a jó ízlés határain belül.
2014. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sziaa:) egy egyberuha nagyon jó ötlet, ha szép nyárias, az alkalmiakat kerüld. nem kell úgy öltözni mintha szinházba mennél, inkább kényelmesen, mintha a parkba mennél sétálni :) a szexi ruhától biztos meglepődne, jó értelemben :)
2014. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg ez nyilván függ az alakodtól is.
2014. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy csinos blúz meg egy csinos farmer saru kis táska kicsi festék és a hajad is rendben van akkor az már jó :)

Meg kicsi parfüm,ékszert is tehetsz

nyugi ugy sem a ruha miatt lesz veled majd inkább a belső meg a viselkedés!!! :)

2014. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát van egy pánt nélküli egybe ruhám...korall színű, mell résznél csipkés és az alja az a "hagymas" fazon...esetleg az? Kissé alkalmi..de csak kicsit..esetleg azt fekete boleróval és fehér szandallal? :)
2014. jún. 23. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj róla 1 képet így nehezen lehet elképzelni :D
2014. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy amit a 4-es írt az tetszik...aranyos..:) ez alapján lehet maradok egy fehér sarunál, egy csini farmert, fekete övvel...van egy barna fölsőm amin gyöngyök vannak lehet még azt fogom és, ha hűvösebb lesz akk blezer vagy boleróval...a hajamat ki vasalom meg kifestem kicsit magam..kiegészítőnek egy vagány táska azt kész...remélem tetszeni fogok majd neki :$:$ :)
2014. jún. 23. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:

szia :)

szerintem egy nadrágot és egy csini felsőt (kicsit szexibbet) ha felveszel az nagyon fog neki tetszeni :D

emlékszem az én első randimra. agyon izgultam hogy it vegyek fel. végül barátaim tanácsára egy sortot és egy kicsit szexibb felsőt vettem fel (nyár volt)és a fiú még meg is dicsérte :)

2014. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!