Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt már végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt már végleg elrontottam? Vagy van még esélyem?

Figyelt kérdés

Ez a kérdést már valamilyen formában feltettem, csak közben megváltoztak a dolgok. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__57559..

Egy csajról van szó aki 2010/11 szilveszterén össze akart jönni velem, de helyette az exemet választottam...stb.

Ha van időtök olvassátok már el a másik előző kérdést amit feltettem, csak ne oda válaszoljatok.

Szóval azt gondoltam szivat, már 2 hétig sem válaszolt.Írtam neki, hogy lehetett volna benne annyi tartás, hogy nemet mond.Pár nap múlva vissza írt, hogy ne haragudjak, nincs nagyon oda a facebookért, hetekig nem nézi meg, hogy szerinte nem kellett volna legrosszabbat feltételeznem mindenkiről és elhamarkodott következtetéseket levonni.



2014. jún. 24. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Erőszakos voltál, ez nem jó pont. Nekem is volt, hogy nem válaszoltak, levontam a következtetést - szerintem is bunkóság - és továbbléptem.
2014. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom...lehet amúgy, hogy mostanában tényleg nagyon elfoglalt, nekem is van ilyen időszakom néha, de lehet csak nem akar nyíltan lekoptatni... bár ha már válaszol, az jó jel. :))
2014. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elolvastam a régebbi kiírásodat is. Hát szerintem ha szeretnéd megtudni, lekoptat-e vagy tényleg elfoglalt, akkor ne úgy tedd fel a kérdést, hogy pl. ráér-e szombaton, hanem MIKOR találkozhatnátok.

Nekem amúgy sántít, hogy két hétig rá sem nézett a fb-ra. Főleg, ha már előtte is ott beszéltetek, tehát számíthatott arra, hogy ott írsz majd neki.

2014. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából az volt furcsa, hogy a "látta" szöveg az üzenet végén nem volt ott.Most meg, hogy így letoltam, kicsit furcsa lenne megint talit megbeszélni...stb. Igazából most vissza írtam neki, hogy bocs, ne haragudj stb. Szóval ötletem sincs, hogyan hozzam helyre, vagy eleve reménytelen.

Vagy ki tudja csak ezért írt vissza, hogy nehogy már megalázzam, vagy nekem álljon feljebb. XD

2014. jún. 24. 10:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit, hogy a látta nem volt ott.

Lehet, szándékosan nem nyitotta meg a leveles vagy utólag olvasatlanként jelölte meg.

2014. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mai világban két hétig nem belépni fb-ra, főleg, ha ott tart kapcsolatot pl. veled is. Hát, szerintem ez nem jellemző.
2014. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, hogy "látta"-e. Emailre megkapja az üzenetet, gondolom. Egyszerűen nem tart annyira fontosnak, hogy válaszoljon.
2014. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem kapok FB-üzenetekről emailt. Azt külön be lehet állítani?
2014. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 1 hónja nem voltam FB és nem vagyok elfoglalt.Egyszerüen nem vagyok kocka és inkáb személyesen találkozunk max Itt szokok napi 5 percet lennk.
2014. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!