Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lánynak csak ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak csak ugyanaz a pár férfitípus jön be, vagy lehetséges, hogy van akinek az összes közül én kellenék?

Figyelt kérdés
Hogy egy kicsit jobban kifejtsem.. Nem vagyok megfeleltethető a bevett férfiideáloknak, de nem szeretném, ha majd csak azért lenne velem egy csaj, mert nálam nem tudott jobbat szerezni. Lehetséges, hogy vannak, akiknek én tetszenék inkább, mint az ideálnak kikiáltott pasik?
2014. jún. 24. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Küldj egy képet! :) Kíváncsivá tettél hogy nézel ki..
2014. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehetseges. Rengeteg lany aradozik igy meg ugy a szamukra ideal pasikrol, de igazabol nem zavarja oket ha van egy kis pocak, stb. - akiket igen, azok nagyon felszinesek.


Az van, hogy a legtobb "jo pasi" altalaban arra gyur hogy a megjelenesevel letaglozza a holgyeket, felcsippenti a szamara legvonzobbat, majd reggel kirugja az agybol. Mig a kevesbe vonzobb ferfiak ragaszkodoak, nem fogjak csak ugy elkuldeni a lanyt :)

2014. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, lesz olyan, akinek te fogsz tetszeni.
2014. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem és meglátjuk :*
2014. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

Engem megfogott most is egy so simán...

A külső egy dolog, de ha olyan az ember lelke/személyisége, az kiemeli és egyedivé teszi.

2014. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges, és nem kimondottan a külsőségekre kell gondolni. Legyen a személyiséged megnyerő, erősíts arra, amiben jó vagy, és akkor sokkal nagyobb eséllyel indulsz a pártalálásban.
2014. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen még én is abban reménykedtem, hogy van lány, akinek én vagyok az esete, ma már láltom, hogy a lányok egyszerűek mint a faék. Külsőre miindnek ugyanaz jön be legalábbis, én mindnek ronda vagyok és, ha volt is lány, akivel smároltam azt csak azért smárolt velem, mert magát rondának tartotta és tényleg nem is nyomult rá egy fiú sem rajtam kívül. Ha tudná, hogy a fejét leszámítva egész jó nő, akkor valószínűle velem se smárolt volna, hanem bunkózott volna, mert ez jellemző az összes lányra, ha számukr anem helyes, szuper pasi szól hozzájuk.
2014. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos marad a fizetős megoldás, vagy a marok marcsi, vagy a legalja (alsó 1 ezrelék, hajléktalan nők, stb).
2014. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!