Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van ez a csajjal? Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez a csajjal? Normális? Mit akar?

Figyelt kérdés
Az a helyzet vagy egy lány akivel facebookon iszonyat jól elvagyunk elhülyülünk elbeszélgetünk meg minden... mondtam neki hogy jó lenne élőbe is talizni és mondta hogy ő is örülne neki... van hogy elhívom valahova de ő is szokott engem hívni valahova.. ilyenkor megbeszélünk egy találkozót mondjuk 2-3 nappal későbbre mondjuk megbeszéljük hétfőn hogy találkozunk csütörtökön és szerdán írok hogy akkor mikor hol de ilyenkor sosem válaszol.. de utána pár nap múlva megint ír.. megint elhív valahova de mikor ismét közelítünk a megbeszélt nap felé megint eltűnik.. EZ MI ??

2014. jún. 24. 22:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen persze rákérdeztem de ismét eltűnt mint ahogy a találkozók előtt egy nappal szokott... DE most rám írt és azt mondja hogy beszéljük meg... Írtam neki hogy oké éss megint eltűnt :D ha lesz valami vagy kiderül mi volt leírom nektek :))
2014. jún. 28. 15:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Szeretné, de fenntartásai vannak. Szörnyen fárasztó típus. Sajna ez később is így marad
2014. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Talán szétszórt annyira meg nem érdekled hogy megerőltesse magát. Tényleg fárasztó lehet. Ha ennyire komolytalan talán jobb lenne hagyni.
2014. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hagyom is... Pedig tényleg olyan jól elvoltunk meg tényleg éreztem hogy érdeklem... kár érte..
2014. jún. 29. 14:39
 15/15 anonim válasza:
fél
2014. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!