Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben hogy szólítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hogy szólítsam meg? Hogy hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú vagyok. Az iskolában van egy lány, évfolyamtársam. Csak futólag szoktunk találkozni mikor elhaladnak az osztályom mellett a folyosón, mindig őt nézem olyankor és néha ő is rámnéz. néha az utcán is látom és egyfelé megyünk, de ez ritka. És nem szeretném elrontani de már nagyon régóta tetszik nekem. Kevés az önbizalmam:( Mit tegyek? iylen esetben hogy lehet felhívni magamra a figyelmét?
2010. jan. 4. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Rengeteget számít az is,hogy hogy nézel rá,milyen arcot vágsz.Mosolyogj rá,ha suliba egy felé mentek engedd előre.Egyébként pedig menj oda hozzá nyugodtan!Egy köszönésen és egy milyen a napodon nem igazán lehet mit elrontani.A lány vagy veszi a lapot vagy nem.

Hajrá:)

15/L

2010. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat:)Tedd gyakoribbá azt,hogy egyfelé mentek:) kérdezgesd,hogy milyen napja volt stb.(Nekem pl tetszik ha odafigyelnek rám és érdekel valakit az amit mondok)Szerintem ha eléggé beszédes viszonyba kerültök már kezdeményezheted is,hogy üljetek be valahova forró csokit inni vagy iesmi:)de elkérheted az msn címét is:)
2010. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek csak így simán szólítsam le? mert még sose beszéltünk. nem jön az ki hülyén ha nincs rá ürügyem?
2010. jan. 4. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, amint adódik alkalom arra hogy megszólítsd tedd meg. Pl ha egymás mellett álltok és ugyanazt nézitek, vagy ilyesmi. Próbálj meg legalább egyszer hozzászólni, és ha nem válaszol és hülyén néz akkor nincs esélyed. Ha válaszol akkor 1 barát 2 pasi -t láthat benned.
2010. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérd ki valamiről a véleményét (mind1 miről), akkor neki kell beszélnie javarészt, és így biztos nem zavarodsz bele valami előre kitalált mondókába :)

És ebből érezheti hogy számít neked a véleménye .

2010. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáncsold ki, és tuti felfigyel rád...
2010. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez sunyi trükk, de bejön:Nézd meg, h hol van órája,aztán "véletlenül" mindig fuss össze vele.MINDIG köszönj (ettől viccesnek fog tartani(nálam bejött)) mosolyogj rá kedvesen, aztán (ha nincs téma) találd érdekesnek, h mindig összefuttok, majd végül (ha hazafelé mentek(akkor ugye te is arra mész(vagy vele szembe,köszönj rá és hívd meg vmire)).Jah...és mindig sugározz önbizalmat+ nézz a szemébe
2010. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó válaszokat!:) Még várom azért az ötleteket;)
2010. jan. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!