Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma délután randizom a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma délután randizom a sráccal aki tetszik. Csak az a baj, hogy tegnap jött meg és nagyon rossz a közérzetem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

betétet használok, mert a nőgyógyász egészségügyi okokból nem engedi a tampont.

az a baj hogy elég erős most a vérzésem és a hasam is fáj. Nem szeretném ezzel elrontani a randit


2014. jún. 25. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Használd a szádat! :-P
2014. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj! igyál sok vizet. velem is volt már ilyen!
2014. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem tudom hány évesek lehettek, én 20 évesen tudom, hogy nálam ez nem rontana el semmit sem, ha lány véletlenül rosszul érezné magát/görcsölne, ez természetes dolog.

Amelyik férfinál ez mérvadó egy randin, az nem férfi...

2014. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólj a pasinak, hogy nem vagy jól és kicsit toljátok el a randit egy más időpontra amíg jobban nem leszel!
2014. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nem érzed jól magad (azért ne kösd az orrára rögtön, hogy menstruálsz), és sajnálod, de nem tennétek át a randit egy másik napra? Vagy menj el, és próbáld jól érezni magad. Görcsoldó?
2014. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!