Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól gáz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól gáz az lányok, ha egy srácnak/férfinak nincsen autója? Ha nincs jogsija az mínusz pont?

Figyelt kérdés
Nekem van mind a kettő, de nem dicsekszem, mert nem tarto a nőkhöz és az élethez nélkülözhetetlen. De sajna tény és a való, hogy a mostani viszonylag konszolidált barátnőm, aki kedves, csendes, aranyos és nem pénzéhes, azért úgy volt vele, hogy ha nincs autóm 25 felett és a jogsim, akkor az fekete pont lett volna, habár akkor is összejött volna velem. De azt mondja, hogy azért ez már elvárás egy sráctól.
2014. jún. 25. 22:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én huszonegy éves vagyok, se jogsim, se autóm. Mégsem vagyok kevesebb, mindenki ugyanúgy bír. Egyelőre nincs pénzem ezekre a dolgokra, ha lesz, majd akkor élek ezen lehetőségekkel.
2014. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Húúú! Hát én biztosan nem tudnám azt elviselni, ha mennem kell valahova, és minden hova a nőnek kellene hordania a hátsómat, azért mert nekem nincs sem autóm, sem jogsim ettől olyan kiszolgáltatottnak érezném a helyzetet, és így már biztosan elmenne a kedvem a szexualitástól is, és nem ézrezném magamat mellette férfinak

ez olyan lenne számomra, hogy ott ül a kormánynál az autóban, és ez olyan lenne számomra ez,("néni elviszi a kisfiút") kapcsolat.

Mindenesetre én biztos rosszul érezném magam, ezért inkább választok olyan lányt, aki szintén abban a helyzetben van, amiben én vagyok.

Úgyhogy szerintem ez eléggé gáz, ha a nőnek van jogosítványa, és kocsija és a férfinak meg nincs sem jogosítványa, sem kocsija. Jó hogy azt nem mondja a felesége vagy barátnője a fiúnak férfinak, hogy üljön be hátra, és a gyerekülésbe na az már a gázabbnál is nagyobb gáz lenne az biztos.

Én biztos, hogy nem kérnék ebből a szituációból, és én ezt bizony férfiként mondom.

2018. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12. majd ha valóban igazi férfivá érsz, akkor nem fog zavarni az ilyen szituáció. pont hogy az igazi férfi képes ezen a semmiségen túltenni magát, hiszen egy olyan dolog, aminek semmi jelentősége nincs.


ha a férfi viszi a nőt mindenhova, akkor az teljesen rendben van? tehát a nő alárendeltje a férfinak.

szóval még fel kell nőnöd egy kicsit.

2018. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én 30 múltam volt 3 autóm is most nincs a páromnak nem tetszik mert neki van a volt Faszija vett enki arra veri magát.....
2020. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!