Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha egy 28 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy 28 éves férfi vesz egy ilyesmi használt mondjuk 8 éves autót kb 1 millióért, nem költ többet egy autóra és inkább a többi megtakarított pénzét lakásra akarja majd költeni, az elítélendő, vagy vegyen nagyobb, újabb autót?

Figyelt kérdés

[link]


vagy:


[link]


2014. jún. 27. 10:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%

Bár minden pasinak ilyen felfogása lenne, hogy nem kell 10 milláért új autót venni! Irigylem a leendő párodat,mert az a típus vagy, aki majd a családjának fog élni, nem pedig saját magával és a külsőségekkel fog foglalkozni!

Amúgy meg amelyik csaj az autódat nézi, az a bankszámládat is fogja, annak meg nem biztos, hogy jó a vége!

27/N

2014. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez így jól hangzik, ha azt mondjuk, hogy nem nézik a lányok az autót, de mikor odajutsz, akkor 10 ből 8 szor azt látod, hogy van reakció az arcukon, ha nem a megfelelő járművel mész hozzá, vagy esetleg nincs autód. Pláne 30 hoz közeledve. Ehhez pedig nem kell anyagiasnak lennie a lánynak azt látom, hanem ha csak egy picit is művelt, egyetemet végzett, akkor bizony fontos, hogy ne legyen egy lepukkant 1 millió alatti autód. Van olyan lány, aki semennyire sem nézi ezt, de a való életben még egyet kifogsz, addig sok-sok év telhet el akár.
2014. jún. 27. 10:25
 13/33 A kérdező kommentje:
Csak azt látom, hogy ismerősök között, akik elmúltak 25 évesek, egy kezemen meg tudom számolni, hánynak nincs jogsija, vagy autója. Valamilyen szinte elvárás, mégha ezt tagadja is sok mindenki. Ritka az a lány, aki nem várja el az autót, igaz az a lány aranyat ér.
2014. jún. 27. 10:27
 14/33 anonim ***** válasza:
4es GOlfra gondoltam:)
2014. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Amúgy ha megnézed a mostani árakat, egy középkategóriás autó mindenféle hasznavehetetlen extra nélkül már egész jó árban van újonnan...
2014. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

#13

Szerintem nem ritka, vannak ilyen lányok, csak nehéz megtalálni. Ehhez egy kis szerencse is kell. :)

Egy olyan emberrel ismerkedek, akinek nincs autója. Nem érdekel, hogy nincs neki, ez legyen a legkisebb gond.

2014. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Hát barátom ha ezeket az autokat veszed bizony fogsz rájuk költeni :D
2014. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Újonnan nem vennék, az min 3 millió ft a legalja is. Arra nem telik egyedül, segítség nélkül. Még most is csodálkozok azokon a 20 as pasikon, akiknek telik új autóra. Picit irigy vagyok rájuk. Nekem sajnos sem párom nincs, akivel közösen vehetnénk újat, sem családi segítségem. Így nem lehet hitel nélkül venni. Ha csak ne keresnék havi 300 nettót, az meg sajnos nem jön össze.
2014. jún. 27. 10:34
 19/33 A kérdező kommentje:
Valamennyit kell rá költeni ezt tudom. 2-300 ezer még lesz pluszban, de utána egy újszerű autót kapok majd.
2014. jún. 27. 10:35
 20/33 anonim ***** válasza:

Nő miatt ne vegyél kocsit semmiképpen, ha veszel azért vegyél mert igényed van rá. Olyan nővel szóba se állnék aki nem ül be bármilyen kocsiba ami az enyém. Első autónál nehéz még belőni a saját igényeid, 5-600 -ért vegyél inkább, aztán 1-2 év alatt meglátod mi az ami neked kell, amit fenn tudsz tartani, javíttatni, gumizni, stb.


Amikor annyi idős voltam mint te én állandóan cserélgettem az autóm, egy csomó értékvesztés meg egyéb minden féle költség lett csak belőle, a normális nőknek meg fontosabb hogy álljon a zászló, huszadrangú kérdés milyen az autód. Akinek meg ez számít az olyan is.


Most meg alig tudtam házat venni, hát ha azt a pénzt amit kocsikra elvertem visszakaphatnám... egy kategóriával jobb házban laknánk.


Jelenleg van állandó nő, meg már hét éve egy igen jól használható, de most már nem fiatal nissan és azt mondom jobb ez így és kár volt annyi hülyeségre elvernem a pénzem amíg volt.

2014. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!