Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha egy 28 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy 28 éves férfi vesz egy ilyesmi használt mondjuk 8 éves autót kb 1 millióért, nem költ többet egy autóra és inkább a többi megtakarított pénzét lakásra akarja majd költeni, az elítélendő, vagy vegyen nagyobb, újabb autót?

Figyelt kérdés

[link]


vagy:


[link]


2014. jún. 27. 10:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Igen. :D Ezen én is csodálkozom elég gyakran, hogy amíg szinte napról napra élek a fizumból, számlák, rezsi, minden, addig egy nálam 5-10 évvel fiatalabb "kölyöknek" hogy a francba lehet egy új Mercije, BMW-je... Érdekes.
2014. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Értem én, hogy neked miért lenne fontos ez az autó kérdés.

Ennek ellenére lenne egy kérdésem:

Neked tényleg olyan nő kéne, aki elhúzza a száját ha nem az általa megfelelőnek vélt járgánnyal mész érte?

Azt a pénzt amiért te dolgozol, és te rakod félre azt elk*rnád drágább kocsira, csak hogy egy felszínes bukszának imponálj, aki ha esetleg valami oknál fogva nehezebb körülmények közé kerülnél lelépne?

Miért ilyenek a férfiak? Miért mindig az ilyen csajok kellenek nekik??

2014. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Ha már opel sztem ezzel jobban járnál:

[link]


én mercede-benz w124 2.5D-t akarok rendszeresen karbantartva 1millió km-t elmegy aki ismeri tudja fenntartása nem drága és szép auto.

2014. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Hát én nem esek hasra egy kocsitól... Randiztam olyan sráccal, akinek a kocsiját a szentlélek tartotta egyben, és mégis lecartam, mert az érdekelt aki vezeti.


Nem attól értékes a delikvens, hogy BMW, vagy suzuki vagy nagy kék volvo van a segge alatt.

2014. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

21-es, úgy hogy újgazdag anyuci, apuci megveszik a kicsi fiának, hogy meg tudja dugni a másik újgazdag család kicsi de nagy elvárásokkal és még annál is nagyobb ego-val rendelkező leánykáját, ők alkothassák a város krémjét

persze tisztelet a kivételnek, hál' isten nem egyet ismerek

2014. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

pontosan így ahogy előttem írják

amelyik lánynak ez lényeges szempont az bizony elmehet a p...ba

jó mondjuk nyilván nem ugyanaz az összhatás ha egy trabanttal vagy egy audival állít oda első randira, de egy G astrat senki nem fog cikinek találni

ha mégis akkor már az üzemanyag is kár volt azért a "nőért" :D

2014. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
en inkabb vennek egy 1999-2000 evjaratu volvo v70et ennyiert, az mar auto, a noket meg lesz*rnam
2014. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

kettő audink van és tudod mivel jártam még anno csajhoz? busszal

pedig volt jogosítványom csak nálunk nem úgy működik mint gazdagéknál, hogy apa elvittem a kocsit jó? oké fiam vigyed csak

szépen a saját pénzemen bebuszosztam aztán kész, az volt a lényeg, hogy együtt legyünk

igaz most egy olyan sráccal van együtt aki a mercijével naponta furikázza ide oda de emiatt valahogy nem tudom szégyelni magam, hogy "bezzeg én hülye busszal jártam mikor volt jogsim meg ott volt az audi is"

2014. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

A barátomnak használt 10 éves Alfa Romeoja van, kb 1,5 milláért vette elvileg. Mondjuk, nem tegnap, az is igaz, pár éve, talán kettő. Most 28 éves, és amikor összejöttünk, azt se tudtam, hogy van autója. Úgy gondolom, hogy a normálisabbja (akikhez magamat is sorolom, talán rosszul teszem, nem tudom) nem foglalkozik ezzel a kérdéssel, hogy hány éves, milyen autód van. Egyáltalán nem ez a lényeg. Az egy dolog, hogy ebben a korban má legyen munkád, el tudj költözni otthonról, ha akasz, ésatöbbi, de az autó megléte vagy nem léte huszadrangú kérdés. Egyedül kényelmi szempont, semmi több. És mint olyan, baromira mindegy, hogy egy 70 éves Rolls Royce ( *.* ), 30 éves Lada vagy egy 8 éves használt Octavia. Nem az ára a lényeg. És nem is a kora. Amíg 4 kereke van és gurul, nem esik szét, addig komolyan, kit érdekel?


21/l

2014. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
"Egyik ismerős múltkor mondta, ő csak 24 éves, de a csaj azzal kezdte, hogy ő bizony ebbe a kocsiba be nem száll. 3 as Golfja volt." -- Hát erre csak annyit mondanék: Akkor drága, gyalog mész haza. 23F
2014. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!