Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt mondjuk még csak most ismerkedtem meg vele 1 hónapja az elején nagyon bírt, tetszettem neki, komolyan ismerkedett velem ezt ő mondta hogy nagyon bejövök neki és mindig meg tudtam nevettetni, csak túlzásba vittem a hülyeséget->mit?

Figyelt kérdés
mert mindig nevettettem és már túlzásnak tartott a hülyeségemet(meg én is tudom h nagyon hülyeségeket mondtam neki minden pillanatban, egyáltalán nem beszéltünk komolyabb dolgokról csak a vicc). És most azt mondta nekem hogy ne nyomuljak csak barátnak vagyok jó. Erre rákérdeztem hogy és amit mondtál az elején hogy tetszem neked erre azt mondta hogy már megváltozott a véleménye. Mit tegyek hogy komolyan vegyen és hogy újra bejöjjek neki? Ráadásul most pillanatnyilag tetszik neki egy srác, ismerem is + a srácnak is tetszik a csaj. Mit lépjek?
2010. jan. 5. 17:39
 1/5 anonim válasza:

hát mostmár semmit, föleg ha van másik pasi a láthatáron, és ráadásul kölcsönös is..

jobol is megárt a sok, ha mindig csak bohóc voltál jo hogy megunta, kellett volna a komolyság a romantika is, hogy megfogj egy nöt.. na majd legközelebb tanulj! 25/L

2010. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami használható tanács? Mert tényleg szeretem és nem tudok lemondani róla
2010. jan. 5. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt gond Veled. Csak egyszerűen jött a másik fickó, jobban tetszett Neki. Vagy mert új volt.
2010. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a hülyeség, hogy nem tudsz lemondani róla? Vesztettél, dolgozd fel, s keress mást!
2010. jan. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az idő mindent elmulaszt de nap mint nap perc mint perc csak ő van a fejemben nem direkt, de mindig rá gondolok. Nem tudok lemondani róla. Mit tudok tenni hogy az enyém legyen?
2010. jan. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!