Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ér az egész jól fizető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ér az egész jól fizető munkahely, ha az anyagiakat és egyéb örömöket nem tudom megosztani más nőkkel, mert a ronda arcom egyetlen egy nőnek sem tetszik?

Figyelt kérdés
Utazgassak, egyedül vagy egy-két haverral verjük el szórakozásokra? Sajnos közel 50 elutasításon vagyok túl 28 évesen, bármit teszek, nem kellek a nőknek. Engem meg ne tud vigasztalni, ha a keresetemből magamnak veszek majd házat (nem érdekel a ház amúgy sem), nagy tv-t, drága telefont stb. Utazgatnék sokat, de egyedül nem jó. Szeretnék egy párt, de el vagyok keseredve, hogy egy előnytelen arc képes mindent romba dönteni. Szomorú ez.
2014. júl. 1. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Képet.
2014. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
vegyél BMW-t és minden nő szeretni fog... kicsit gondolkozz már.
2014. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Semmit nem küldök, nem ez a lényeg. egy képről semmi sem derül ki. Az a kérdés lényege, hogy a szeretetemet kire zúdítsam rá, kivel osszam meg? Vegyek kutyát?
2014. júl. 1. 17:55
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha jól megy anyagilag, menj el egy pszichológushoz. Majd ő segít megoldani a problémádat.
2014. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Menj el házhoz kúrrrvázni. Drágábbb mint az utcaszéli de hát istenem ha más nem jön össze.
2014. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt az autós dumát hagyjuk, még olyan nővel nem találkoztam, randiztam, akit érdekelt volna az autóm. Van autóm, de nem az a drága kategória, arra nincs szükségem. Nem vagyok az a kifelé mutogató.
2014. júl. 1. 17:56
 7/16 A kérdező kommentje:
De a k.rv. nem jön el velem nyaralni más országba, kirándulni a Kárpátokba, Alpokba. Akkor is magányos leszek.
2014. júl. 1. 17:57
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

# 7:

Úgy imádom, amikor a siránkozó kandúrok pont a megoldást nem veszik észre, csak azokat a dolgokat, ami miatt tovább siránkozhatnak.

2014. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a piros neked utolsó. Nem vádaskodást kértem.
2014. júl. 1. 18:02
 10/16 anonim ***** válasza:

# 9:

Akkor még egyszer leírom, hogy ahelyett, hogy itt siránkozol, fordulj pszichológushoz.


Arra pedig kíváncsi lennék, hogy ilyen állapotban hol dolgozol, hogy ilyen jól keresel...


(a pirosadat pedig leszarom, segíteni akarok, nem "pontokat" gyűjteni)

2014. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!