Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha még nincs meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha még nincs meg a randi időpontja, hagyjátok, hogy más srácok is közeledjenek felétek?

Figyelt kérdés
Szóval megbeszéltük, hogy találkozunk, de még nem tettük, mert nem értem rá. Ilyenkor attól még hagyjátok, hogy más fiúk is közeledjenek hozzátok, igaz? És ha úgy érzed, hogy bejön a másik fiú, akkor előbb elmentek az elsővel randira, majd esetleg "b tervként" a másikkal?
2010. jan. 6. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem személy függő. Ha azt mondom, hogy érdekel a srác, akkor nem engedek mást a közelembe, de meg azt mondom, hogy nem érdekel annyira és teljesen mindegy lesz-e első randi vagy nem, akkor előfordulhat, ha van rá lehetőség, akkor lenne B tervem. Bár ilyen velem még nem fordult elő. Talán azért is, mert a kérdéses srácokkal az első randi előtt tartottuk a kapcsolatot telefonon vagy msnen és mindegyik érdekelt. Általában én adok esélyt, szóval amíg ki nem derítem, hogy mi lesz a kapcsolatból, addig nem randizom mással. Szerintem ez attól függ, hogy a lány mennyire "kétségbeesett". Ha mindenáron párt akar és majdnem mindegy ki lesz az csak legyen, akkor lehet van B terve. De ha nem görcsöl akkor szerintem nincs ilyen.
2010. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem bejön az a srác, akivel randizni fogok, akkor csak rá koncentrálok, és más fiúk nemigazán érdekelnek.
2010. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2010. jan. 6. 13:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudod a tűz és a vas nagyon veszélyesek...


Mi van ha elmész randizni és ne adj isten valaki meglát,hogy te mással találkozgatsz, vagy épp a kiszemelt. Ha nagyon tetszik a srác, akkor koncentrálj csak rá.

2010. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én srác vagyok és rólam szól a kérdés :)
2010. jan. 8. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nálam (én lány vagyok) megesett hogy randiztam egyszerre több fiúval is, valahogy fel kellett mérnem őket, hogy melyik a jobb :) De ez kb akkor volt, amikor egyikbe sem voltam szerelmes, csak úgy tetszettek, egyikbe ez, másikba az.

Aztán később olyan is volt, hogy komolyan szerelmes lettem, majdnem első látásra, első találkozásra nagyon jól kijöttünk egymással, akkor már más volt a helyzet. Akkor eszembe sem jutott más pasikkal randizni, mert mindig csak ő volt a fejemben.

2010. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval lehet, hogy elmegy az elsővel randizni, aztán másodikkal is, és csak utána fog dönteni hogy melyik a szimpibb neki, melyikkel legyen komolyabb kapcsolat.

De mondjuk az már egy rossz pont, hogy te nem értél rá :)

2010. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,de így is azt gondolom, hogy nem szép egyszerre több embert is talonban tartani.
2010. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából az én általam gondolt időpont neki nem volt jó, amit én gondoltam meg neki, szóval ő se ért rá, de nálam nincsen pontozás :P :D
2010. jan. 8. 21:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat :)
2010. jan. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!