Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek elveszíteni egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miss Huuuha kérdése:

Félek elveszíteni egy fiút aki tetszik, talán már kicsit el is túlzom?

Figyelt kérdés
Egy napja bevalotta nekem h bejövök neki én elmondtam h ö is bejön nekem, de ezt így pont 1,5 hónapos utazásom elött. Nos attól félek az utazásom alatt elfelejt, meg amikor fenn van a FBn félek ráírni, mert netán túl nyomulós leszek. Nem tudom most mi van. Hogy ne veszítsem el? Fiúk, ti mit szerettek egy lányban?

2014. júl. 3. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam kort kérdezni,de hány éves vagy?

Írj rá,mert úgy fog tűnni hogy hanyagolod és hogy nem érdekel téged.

2014. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudjátok majd tartani a kapcsolatot, nem? Ha volt mersze hogy kezdeményezzen, akkor ne félj hogy túl nyomulós leszel, ha valóban érdekled, akkor nem fogsz az lenni mert 1-2x ráírsz :D
2014. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, de pánikba esem ha látta, de nem ír vissza :D
2014. júl. 3. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu csak abban más, h én léptem le. Szóval bevallottam neki, hogy tetszik. Most 300km van köztünk sajnos, de annyira örülnék 1-2 szónak tőle. Mégha csak baráti kapcsolat lehet közöttünk, mert barátja van. :)
2014. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy atomszánalmas vagyok, de oka van
2014. júl. 3. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
mi az oka? előző vagyok.
2014. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Komplikált :D mondjuk csak azt, hogy nem vagyok az a "mindenfiú imád" fajta
2014. júl. 3. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Megint az előző. Az illető sem tartotta magát szépnek. Szerettem ha mosolyog. Végülis nekem mindene tetszett. Maga a lányon a személyisége dobott és már csak az se érdekelt, hogy idősebb nálam. Úgy volt jó ahogy volt. Ha a srácod is ugyanígy gondolja nagy baj nem lehet. De írj rá. Ha nem írsz azt annak tulajdonítja be, h nem érdekled.
2014. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!