Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mi ütött belétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi ütött belétek, hogy csak az ilyesmi orvos, ügyvéd stb típusú jóvágású férfiakkal vagytok hajlandóak párkapcsolatot kezdeményezni? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. júl. 4. 19:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

a nődokim: [link]


a fogorvosom (a férfi): [link]


Egyikre sem nyomultam rá, szóval...elég furcsa az okfejtésed, és általánosításod, kérdező.

2014. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De gondolom örültél volna, ha ők igen réd nyomulnak.
2014. júl. 4. 20:50
 13/26 A kérdező kommentje:
rád.
2014. júl. 4. 20:50
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem. Az én végzettségem magasabb a tudományos ranglétrán, mint az övék. A fizetésem nem, de a barátommal közös bevételünk már biztosan.


A jóvágású vagy a képzett a lényeg a kérdésben, kérdező? melyiket irigyled jobban, amiért neked nem sikerült elvégezni az egyetemet/állást találni és megszépülni?

2014. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Megszépülni az egyetemen vagy az után? Az hogy megy?
2014. júl. 4. 21:25
 16/26 anonim ***** válasza:
elég vicces ez a kérdés...
2014. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

nem, ettől függetlenül. te egyik sem vagy ezek közül?: helyes, gazdag, sikeres a karrieredben?


és melyik akarsz elsősorban lenni?

2014. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Átlagos mindenben.
2014. júl. 4. 21:49
 19/26 anonim ***** válasza:
Sztem annyi van a háttérben, hogy a nők - későbbi családanyák - vágynak a biztos anyagi háttérre (lehet h csak tudat alatt). Valószínű h ezt nem egy asztalos mellett fogja megtalálni...
2014. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Orvos vagyok, ráadásul nem is akármilyen fajtából, és még gyúrok is... Akinek bejön az alábbi nóta az (politikai hovatartozástól függetlenül!!!) írjon: (vodka helyett whiskey-vel iszom rá)

http://www.youtube.com/watch?v=kr3qMORtM5M&feature=kp


26/F

2014. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!