Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A maguknak való, társaságkerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maguknak való, társaságkerülő pasiknak hogyan lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Nem azt várom, hogy sehogy.. Van olyan is, de egy csomónak van kapcsolata.
2014. júl. 5. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem magamnak való vagyok, hanem konkrétan antiszociális, pánikbeteg, klinikailag depressziós, ezer féle módon agyilag zokni, de még így is volt egy még nálam is zoknibb barátnőm, és volt néhány lány akiről tudom hogy megpróbált ismerkedni velem, csak ellehetetlenítettem.


Viszont, én dolgozok, szép arcom van, nagyon alacsony testzsír százalékom viszont mégis jó testem, hosszú hajam, király szakállam, kellemes természetem, az meg előszörre nem derül ki hogyha valakinek kicsit lágy az agya itt-ott. Amúgy meg nem is tartott sokáig a "kapcsolat".

(és nem, nem csak az arcom orbitálisan nagy, csak úgy esett hogy jók a génjeim..)

2014. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És neked jól esik itt hőbörögni? :D
2014. júl. 5. 12:50
 13/16 A kérdező kommentje:
75ösnek ment
2014. júl. 5. 12:51
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése is ez eléggé,hogy találkozik-e olyannal akivel hasonlóak...Mert nálunk is sokan faluból jönnek,és vannak barátnőik,pedig nem nagy számok egyáltalán,sőt...

De ha találkozik egy olyannal,akivel közös hang,akkor lehet kapcsolat belőle.Aki meg nem találkozik ilyennel,és nincs szerencséje,az meg egyedül marad(ez pontosan én vagyok).

2014. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2014. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
25
2014. júl. 5. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!