Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 14 éves vagyok (lány) és most kezdek érdeklődni a másik nem felé. Eddig még csak "gyerekszerelmeim" voltak, viszont mostanában kezdem azt érezni hogy szeretnék kötődni valakihez, és amikor meglátok egy párt akkor arra gondolok "de jó nekik...". Nem nagyon tartom magam "érettebbnek" a koromnál, de nem is próbálok okosabbnak, tapasztaltabbnak (azt hogyan ennyi idősenXD) látszani. Viszont szerintem annyira gyerekes se vagyok...úgy a kettő között:). Szóval a kérdés az hogy akkor végül is korai lenne ilyen korban "fiúzni" (max. 2-3 évvel idősebbel, és persze nem a tanulás rovására), vagy várjak még 1-2 évet? A negatív válaszokra is számítok:). Tudom lehet hülyeség ilyet kérdezni, de kíváncsi vagyok mások véleményére is:).

2014. júl. 5. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális, nyugi.
2014. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egész éretten gondolkozol. Szerintem elkezdhetsz fiúzni, de tényleg maximum 1-2 évvel idősebbel és persze nem a tanulás rovására :)
2014. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan, amíg normális keretek között teszed

szóval ne kezdj el r*bisen viselkedni és a szexel mondjuk még várhatnál 1-2 évet

2014. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem korai, pont úgy ahogy a zárójelben írtad :)
2014. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hú akkor jó:D

Isten ments hogy ribisen öltözködjek, nem is az én stílusom, meg hát nem is állna jól:D Meg hát persze én is úgy gondoltam hogy a szexet még halasztom 1-2 évig:D

Köszi az eddigi válaszokat:D

2014. júl. 5. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem az érett gondolkodás jelentését. Egyébiránt teljesen normális pasizz be ;) 14/F
2014. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!