Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jelezzem, hogy bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem, hogy bejön nekem? (többit lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerjük egymást és jól kijövünk,de mostanában úgy érzem,hogy több ez mint barátság.

Sokszor hosszú ideig nézünk csak úgy egymás szemébe,többet nevetünk...

Ilyesmi válaszokat várok kb.:

Hogy flörtöljek feltűnőbben?

Miről beszéljek vele?

Mit tegyek??


Előre köszönöm válaszokat!!


2014. júl. 8. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond el Neki, flörtölj, hangsúlyozd ki mit szeretnék!
2014. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lány vagy vagy fiú???
2014. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16/L
2014. júl. 8. 10:25
 4/10 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, azzal a különbséggel, hogy én fiú vagyok. Amit javasolni tudok az az, ha tényleg azt érzed hogy tetszel neki éreztesd vele te is pl: odamész beletúrsz a hajába, beleülsz néha az ölébe, átkarolod a nyakát, belesúgsz valamit a fülébe, szemkontaktust kezdeményezel vele és rákacsintasz, megöleled, mondod neki milyen jól néz ki. Én ezekből érzem azt hogy tetszek egy lánynak. Miről beszéljél vele , na most ha sportol valamit akkor kérdezd meg milyen volt az edzés stb menny le nézd meg sportolás közben, amikor végez mond , hogy tetszett amit csinált, ügyes volt stb vagy pedig szimplán arról ami érdekli. Ne nyomuljál iszonyatosan, a kevesebb néha több bár ne hanyagold el túlságosan. Hívd el valahova kérdezd meg nincs-e kedve ezt meg ezt csinálni veled. Ha ezek után sem érzed hogy tetszel neki vagy elutasító, tarts egy kis szünetet aztán várjál amíg jelentkezik vagy kezdeményezhetsz újra. Bátorság :DD
2014. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4# köszi eddig ez volt a legbiztatóbb :)

amúgy végül mi lett összejöttetek a csajjal?

2014. júl. 8. 11:06
 6/10 anonim válasza:
Próbálkozok a lánynál, csak mivel külön Gimibe járunk, elég nehéz, gondoltam most nyáron sikerül, csak félek a visszautasítástól és mivel a baráti körünkhöz tartozik, attól tartok, hogy a haverok cikiznek miatta, meg a barátnői akikkel jóban vagyok viccelődni fognak velem . Szóval érted.... :DD
2014. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jaa valahogy velem is így van :DD
2014. júl. 8. 11:23
 8/10 anonim válasza:
És mióta ismered a csávót??
2014. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
több mint 1 éve
2014. júl. 8. 13:33
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ma délután hívd el, mondjuk mennyetek el kocogni a sport pályára ilyesmi. Én ezt tenném, persze csak ha a srác sportos alkat.
2014. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!