Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem vagyok helyes, és emiatt semmi önbizalmam?

Figyelt kérdés
Sportos vagyok, igényes, a fellépésem is határozott. Mégsincs semmi önbizalmam a nők felé, mert nem helyes az arcom, és úgy látom, ez a legfontosabb ahhoz, hogy vonzónak találjanak. Tehetek valamit, hogy így is legyen esélyem?
2014. júl. 18. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
adok vödröt, hord el magad
2014. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nyíltan megmondták vagy csak te gondolod így?
2014. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az évszázad poénja volt, köszönöm.
2014. júl. 18. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el, amíg nem szereted és fogadod el magad, addig mások hogyan szeressenek és fogadjanak el?


Egyébként meg, könnyen lehet "kezelni". :)

2014. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyesmit senki nem mond meg nyíltan... Senki nem akarja megbántani a másikat. Abból gondolom így, hogy nem igazán akarnak eljönni velem a lányok randizni, ha elhívom őket valahova.
2014. júl. 18. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:

NEM MINDEN A KÜLSŐ!

Szerintem sokkal fobtosabb hogy eltudjak beszélgetni a fiúval, és legyen határozott annál nincsen rosszabb mikor csak azt halljuk hogy "nem tudom, nekem mindegy.... stb."

Az hogy szerinted nincs helyes arcod és emiatt nincs önbizalmad az a baj mert lehet ezt látják rajta a lányok akiket elhívtál randizzni. Vag y szimplán nagyon pehkes vagy :)

De emiatt ne keseredj el mindenkinek meg van a párja a világon csak nagyon sok türelem kell hozzá!

Szóval fel a fejjel vegyél be egy leszarom tablettát és legyél határozzot ez után is :D

18/L

2014. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet az arcodról.. Meggyőződésem,hogy semmi gond nincs veled,csak símán arra van szügséged,hogy ezt valaki megmondja!18/L
2014. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!