Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen defektes? 19l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen defektes? 19l

Figyelt kérdés
Volt egy srác(22) akit az egyetemen látásból ismertem és nagyon tetszett. Azután úgy hozta a sors, hogy elkezdtük beszélgetni. Nagyon sok minden közös van bennünk, órákig beszélgettünk, állandóan vigyorogtam mint az idióta. Utána találkoztunk is egyszer, sétálgattunk órákig Budapesten. Jól éreztem magam, meg minden, de hirtelen elmúlt az az izgatottság. Utána pedig rettentően elkezdett tapadni. Naponta 3x hívott és egy csomó üzenetet hagyott. Most már ott tartunk, hogy egyszerűen görcsbe ugrik a gyomrom akárhányszor keres. Pedig tényleg semmi probléma nincs vele. És már volt ilyen egyszer. Most ez azért van mert csak félek belemenni egy kapcsolatba vagy csak szimplán hagynom kéne az egészet? Kicsit olyan érzésem van, hogy amikor elkezd komolyra fordulni én menekülök. Pedig tényleg szeretnék már egy normális kapcsolatot. kinövöm ezt valaha vagy itt csak arról van szó, hogy nem vagyunk egymáshoz valóak? 19l

2014. júl. 21. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább szüneteltesd a dolgot egy darabig, amíg rendbe teszed magadat fejben. Ha össze illetek akkor később is működni fog:)
2014. júl. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nő nem rejtelmei...
2014. júl. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elozo kapcsolatodban ert olyan csalodas ami esetleg ahhoz vezetett, hogy bizalomhiany vegett felsz egy uj kapcsolattol vagy csak szimplan "felsz" tole?
2014. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Volt egy pár hónapos de annak is azért lett vége mert én egyszerűen nem tudtam belé szeretni és tovább csinálni..valami fordítva van bekötve nálam. Pedig tényleg szinte minden szempontból tökéletes.
2014. júl. 21. 01:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az! Lehet, hogy nem állsz készen. Kérdd meg a srácot, hogy lassan haladjatok.
2014. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor fogod kinoni amikor osszejossz vele es legyozod ezt a felelmedet!
2014. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor kár volt rányomulnod erre is...
2014. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szüneteltesd az egészet
2014. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rányomulnom? Ő talált meg engem egy közös barátunkon keresztül egy házibuliban.
2014. júl. 21. 01:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor máskor írj konkrétabban, nekem így jött le a szövegből.
2014. júl. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!