Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen pasi tényleg "defektes"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasi tényleg "defektes"?

Figyelt kérdés

Nekem általában nem jön be a saját korosztályom. Mindig is feljebb nézelődtem jó pár évvel. A 30-as pasik jönnek be. De én ezt sose tagadtam (persze anyának nem reklámozom, idegbajt kapna) de a barátaim mind tudják. Az egyik barátnőm múltkor azt mondta, hogy a harmincvalahány éves pasikkal az a baj, hogy amelyik jó pasi, és normális az mind foglalt. Amelyik meg jól néz ki és nem foglalt, annak tutira van valami defektje különben nem lenne egyedül. Én ezt nem így látom. Ti?

18/L


2010. aug. 17. 23:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
én se így látom. Lehet hogy nem volt szerencséje a nőkkel,elhagyták ,megcsalták vagy ilyenek,de persze lehet "defektes" is:D
2010. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyetértek, részben nem.


Ha valaki szakít a barátnőjével, nem biztos, hogy rögtön talál mást, sőt, ilyenkor már jóval nehezebb. Viszont ettől függetlenül a 30-as, "jó pasik", akik nem "defektesek", azok a szingli életvitelt választották és azért vannak egyedül. És az ilyenek egy 18 éves kiscsaj miatt nem fognak változtatni az életstílusukon. :)

2010. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy látom, hogy az a defektes ha 18 évesen egy 30 éves pasi kell neked.
2010. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.:)
2010. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Vannak közöttük biztosan defektesek is.

Viszont szerintem egy harmincas pasi egy 18 évestől lehet nem akarna nagyon komoly kapcsolat, lehet inkább kalandnak fogja fel...Amit csak később vall be.

Aztán szépen összetöri a szíved.:S

2010. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
29%
kortol függetlenül minden pasi defektes!!!
2010. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Amit a barátnőd mondott az igen nagy általánosítás. Nem szabad az embereket ennyire egy kalap alá venni és főleg ebből ítéleteket alkotni. Az emberek nagyon sokfélék. Aki az egyik csajnak jó pasi, az a másiknak nem biztos.
2010. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"kortol függetlenül minden pasi defektes!!!"

köszönjük Emese

2010. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Lehet elvált, vagy egyszerűen nem sürgős neki.
2010. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

mié 30 pasikat keresel?

ja bocs

gondolom annyira nyomi vagy, hogy olyanoknál keresgélsz akik már kezdenek "kifutni az időből" és lejjebb adják a szintet?

2010. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!