Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos az a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az a lányoknak hogy a fiú kigyúrt legyen? és ha az illető nincs kigyúrva akkor mi van?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 23:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok.Kinek mi jön be.Van,akinek a kigyúrt pasik jönnek be,azoknak nyilván számít,hogy olyan legyen az illető és vannak,akiknek nem azok jönnek be,azok nem keresnek olyan pasit.
2008. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlenül fontos!Én konkrétan nem szeretem a kigyúrt férfiakat mert számos tapasztalat alapján a kigyúrt srác többet foglalkozik az izmaival és a konditeremmel mint a barátbőjével!
2008. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor nincs kigyúrva és kész. Nekem fontos, hogy a külseje is rendben legyen, szóval ne legyen 20 kg súlyfeleslege, bár biztosan van, akinek a mackós jön be, de ne legyen fullra kigyúrva. Itt most a profi testépítőkre gondolok ami szerintem borzasztó visszataszító.
2008. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha nincs kigyúrva, de azért jól nézzen ki. Nem fontos mindenhol csupa izomnak lennie, de ne legyen rajta sok háj. Perzse mindenkinek más az ízlése.
2008. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
én mackós pasi fan vagyok.
2008. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a vékony srácok tetszenek, és ne legyen kigyúrt, még a kockás has sem jön be. De mindenkinek más az ízlése.
2008. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy sokaknak nem fog tetszeni amit írok, de az a helyzet, hogy a nők 95 % -a irtó szarul néz ki. Nem adnak magukra, sok egészségtelen szart esznek, nem mozognak.

Na most ezek persze nem fognak kigyúrt palikra hajtani, hiszen eleve nincs önbizalmuk, az nekik elérhetetlen, és inkább azzal hitegetik magukat, hogy ők a mackós, meg sörhasú, szőrös, szintén igénytelen pasikat szeretik.

Persze szeretnének ők jobbat, de hát nincs esélyük rá.

De meg lehet nézni, hogy a filmekben, tévében ,chippendale showkban milyen férfiakra nyálaznak. Majd elolvadnak tőlük, átázik a bugyijuk is.

Érdekes , hogy jó nőt kizárólag akkor látni igénytelen pasival, ha az illető kőgazdag. De az ilyen nőket is kigyúrt pasik dugják amikor a madár nincs a közelben.

A nők már csak ilyenek, maguknak is hazudnak.

2008. júl. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó hsz-nak annyiban igaza van, hogy a nők nagy része valóban szarul néz ki,és lusta de talán mégsem 95 %. Én nem vagyok elhízva, mozgok is eleget, azt gondolom konszolidáltan nézek ki, de hidd el utolsó hozzászóló, hogy egy full kigyúrt, teljesen legyantázott pasi, soha nem nyúlhatna hozzám, hamarabb hánynám el magam. Igaz, egy hájgombóc sem, akkor inkább maradok a banánnál:::::::))))))))))
2008. júl. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
szeintem van igazsag abban amit mondott...
2008. júl. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
az én fiúm nagyon-nagyon vékony és mégis beleszerettem, aztán persze azóta bíztatom, hogy néha kondizzon egy kicsit, de ő is akarja ezt, bár azóta sincs eredménye, de nekem kockáshas nélkül is tetszik, bár jó lenne, márcsak az alakja miatt is, hogy kicsit nagyobb darab legyen.de én speciel nem szeretem a nagyon kigyúrt pasikat.szerintem annyira nem fontos, hogy ki mennyire kigyúrt, leget tökéletes tested, ha bunkó vagy és fordítva.akinek meg tényleg csak a külső és az izmok számítanak...
2008. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!