Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én rontottam el valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit vagy mi a?

Figyelt kérdés

Már két hete történt, hogy alkalmi szalagmunkán megismerkedtem egy lánnyal. Egymás mellett dolgoztunk egész nap. Úgy tűnt, jól érezte magát velem, a nap végén elkértem, és megadta a számát. Ez szerdán történt.

Én aznap mentem utoljára melózni, mert összejött egy komolyabb munka. Pénteken felhívtam, de nem vette föl, aztán küldtem egy sms-t, hogy szombat estefele ráérek, és hogy majd még hívom holnap. Másnap délután hívtam kétszer pár óra idő különbséggel, meg még egyszer 8 után, de nem vette föl. Utána még hétfőn estefele hívtam, akkor sem vette föl. Mondta, hogy azon a héten délutános lesz. Egyébként azon a gyökér helyen nem lehetett nálunk a telefon. Írtam sms-t, hogy gondolom dolgozol, én nem megyek már többet, jó pihenést. Szóval nem írtam ilyesmit, hogy találkozzunk, csak jó pihenést szia.

aztán másnap késő este küldött sms-t, hogy bocs, zűrös napjaim voltak, a héten valamikor délután ráérsz?

Ekkor én már aludtam, mert nagyon megfáztam és rendesen bepálinkáztam napközben. Másnap délelőtt hívtam, megint nem vette föl, aztán írtam még egy utolsó sms-t, hogy nagyon meg vagyok fázva, de remélem jobban leszek csütörtök péntekre, és találkozhatunk. Meg még hozzátettem, hogy az este már korán lefeküdtem, de már jobban vagyok.

Utólag visszagondolva ez elég bénán sikerült, mert azt akartam a tudtára adni, hogy azért nem hívtam vissza az este, mert aludtam, de most már elérhető vagyok, csak ezt így nem akartam szó szerint kifejteni, és elég zavarosnak tűnhetett neki amit írtam. Úgy éreztem, hogy vissza kellett volna hívnom az este, csak full matton voltam, de ugyanakkor magyarázkodni sem akartam nagyon.

Aztán pár napig semmi, majd csütörtökön hívtam, semmi, sms-t írtam megint, hogy már jobban vagyok, ha ráér találkozhatnánk, majd nem adok puszit:)

Azóta másnap még hívtam egyszer, semmi reagálás.


Nem értem, miért lett bukó a dolog.


2014. júl. 26. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek.
2014. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért pont akkor kellett megfáznom. Kiváncsi lettem volna, ha visszahívom az sms e után, felveszi e. Meg miért írtam ilyen .asságokat istenem
2014. júl. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!