Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek mit rontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mit rontottam el? Megbántottam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy ideje (kb. 1 hete) leveleztünk. Ő kérdezte h a következő héten tudunk-e találkozni? Kértem h térjünk vissza rá a hét elején, mert elég zsúfolt (munka miatt) a hetem. azt mondta rendben. Hétfőn meghalt egy közeli családtagom aki mellett végig ott voltam. Így a fiúnak nem tudtam írni. Kedd reggel leírtam neki, hogy mi történt, de ha neki is jó akkor csütörtökön vagy pénteken találkozhatunk. Szerdán nézte meg az üzenetet, de nem válaszolt. Megbántottam?

2014. júl. 3. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem
2014. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ettől megbántódott volna. Inkább csak neki is közbejöhetett valami, mint neked.

Mivel kedd reggel írtál neki, az is bőven a hét eleje még (szerintem).

2014. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, majd jelentkezik, ha akar.
2014. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vagy csak lehet, hogy nem hiszi el :(
2014. júl. 3. 08:56
 5/14 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de szard már le.

Ilyen pasi ne kelljen neked, akibe ennyi megértés sem szorult....Amúgy a családtagod őszintén sajnálom.

Szerintem te amúgy is jobban megbántódtál mint ez a fijúcska' azzal, hogy ennyire leszarja mi történt veled, ami miatt nem mentél. Részvétet kéne nyilvánítania nem játszani a hisztit.

20F

2014. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De akkor nem is írok neki, hogy most mi van. Nem szeretném, hogy azt érezze rámásztam teljesen. Kár :(
2014. júl. 3. 08:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is járok így néha. Olyan is volt hogy skypera felvett 1 csaj. elvoltunk tökre, 1x csak látom h már nem vok ismerőse. szónélkül. Kevés a rendes itt aki közli ha nem akar társalogni. csak valamiben meggondolja magát és töröl, biztos jobb skypes havert talált vagy nem tom. Szerintem nem fog már írni az a fiú. Ez tényleg szívás am, mert ti már találkozót szerveztetek volna.


De nem is az a rosz h meggondolja magát, hanem h szó nélkül teszi. Te meg agyalhatsz hogy mit hibáztál

2014. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért nem fog szerinted?
2014. júl. 3. 09:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert látta az üzeneted és nem írt vissza annyit sem, hogy inkább hagyjátok, valamint már csütörtök van.
2014. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tegnap éjjel nézte meg, de inkább hagyom
2014. júl. 3. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!