Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha szeretnétek találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha szeretnétek találkozni egy fiúval, akkor lemondanátok, elnapolnátok egy randit, csak azért mert rossz idő van?

Figyelt kérdés
Csak mert megdumáltam egy csajjal,hogy kedden jó lenne egyet sétálni..csak úgy látszik az időjárás ezt nem nagyon akarja:\ Amúgy elvileg csütörtökre lett volna megbeszélve,csak akkor vmi közbejött neki(nem ürügy volt szerintem),és így mondtam neki a keddet,amire ő azt írta,hogy "jól van :)" Szóval reménykedjek? :D

2014. júl. 28. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenért biztos nem mondtam volna le, hisz be is lehet ülni valahova...
2014. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Didiiayer ***** válasza:
Csak az idő miatt én nem mondanék le egy randit.
2014. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!