Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tehetném egyértelművé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném egyértelművé számára?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy éve barátok vagyunk, habár nekem mindvégig tetszett. Egy ideig tisztában volt ezzel aztán úgy volt vele, hogy már nem tetszik nekem.

Találkoztunk a megszokott "csapattal" 2hetente vagy havonta. Pár hete találkoztunk először kettesben de csak arcra puszi volt. Szeretném következő alkalommal megölelni úgy, hogy egyértelmű legyen neki mit érzek. Hogyan öleljem meg?

A nyakánál karomjam át vagy pedig a derekánál és bújjak hozzá vagy valami más lehetőség?



2014. júl. 31. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy hogy hogy öleled meg, ezen semmi nem fog múlni

ahogy jön

2014. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ez helyzettől függ hogy hogy öleld meg szerintem kezdj el vele ilyenről beszélgetni hogy ki tetszik neki meg ilyenek és egy adott helyzetbe ha rádnéz hosszabban vagy vmi akkor hajolj oda és csókold meg ha pedig mindenképpen csak ölelést akarsz csak akkor hogy értse hogy ez nem csak egy baráti ölelés volt adj egy puszit a nyakára .... ha szeretnél még vmit irj nyugodtam priválban
2014. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy akármilyen ölelés nekem nem jelentene semmit, csak meglaskolnám a hátad és mosolyognék egyet rajtad. Én inkább azt mondom neked, hogy hivd félre szemelyesn és mondd meg neki kerek perec, mi is a szitu. Aztán majd lesz valahogy.
2014. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha megöleled/hozzábújsz és nagyon nehezen engeded el leveszi mi a szitu. bár ehhez az kell, hogy a srác tapasztalt(abb) legyen ilyesmiben
2014. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2014. aug. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!