Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem? Vagy "kamu"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Vagy "kamu" szöveg a lekoptatásra?

Figyelt kérdés
kb másfél hete megismertem egy pasit, sokat msn-eztünk. Tegnap randiztunk, volt csók (nem is kevés) kézen fogva sétáltunk. Búcsúzáskor azt mondta, hogy majd ma beszélünk. Erre ma írt egy sms-t, hogy sokat kell tanulnia a vizsgákra és nem lenne elég ideje velem foglalkozni. Msn-en sem írt semmit azóta. Szerintetek miért csinálta ezt?
2010. jan. 11. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert bizonytalan. vagy egy másik nő miatt, vagy a tulajdonságaid miatt.

Nálunk ugyan ez volt. Összejöttünk mégis. Pár hónap múlva eltűnt, azt írta hogy sokat gondol másra. Kibuktam. Aztán kb 2 hónap múlva megint összejöttünk. Jól ment, de mégis 1 év után is megcsalt a nővel.


Megbocsátottam, mert össze volt zavarodva, de ma is fáj.


Azóta tisztán lát, ez kellett ahhoz, hogy dönteni tudjon.

Ma már 4 éve a párom. Boldogok vagyunk.



Magyarul, ne számíts semmire így nem fog fájni, de adj időt a dolognak!

2010. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell az ördögöt festeni a falra.. Ha le akar koptatni akkor úgyis le koptat most mit érzed rosszul magad miatta?


Egyébként ilyeneket én is szoktam csinálni hogy elbizonytalanítsam a lányt, ugye az nem jó ha vki könnyű préda. :)

2010. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha az elbizonytalanítás a célja, akkor az sikerült, de fogalmam sincs hogyan tovább... ?
2010. jan. 11. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Arra nem goldoltál,hogy vizsgája van? :D
2010. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Gondolom még 16-17 éves vagy, nem tudod milyen átok nehéz a vizsgaidőszak. Én például úgy el vagyok havazva, hogy még a hörcsögeimhez sem tudok hazamenni, pedig nagyon szeretnék. Ha január végén sem reagál, akkor le akar koptatni. Addig hagyd őt békén, mert a vizsgák fontosak, és sok tanár szívatja az embert.
2010. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom milyen egyetemre járni, én is oda járok. És onnan gondolom, hogy nem vizsgázik, hogy akármikor fellépek msn-re ő mindig elérhető. Tudom ezt is ki lehet magyarázni, azért elérhető mert jegyzetet keres/cserél csop.társaival vagy csak simán bekapcsolva hagyta a gépét...
2010. jan. 11. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:
ja, szeretem én is a nőket, mindent megcsavarnak. csórikám valószínűleg a könyvei fölött görnyed, erre kb 90% esélyed van, ha 3-4 napig folyton koptat, az már gyanús.
2010. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is egész nap fennvagyok msn n, aztan holnaputan matek vizsga :S. de nem msn ezek, csak fennvagyok, sokszor konzultálunk szaktársakkal stb, szal az hogy fennvan nem jelent semmit... de mondjuk ha ez lenne a helyzet én biztos mondtam volna már a randin, hogy sajnos pár napig tanulás van... szoval azér lehetett volna korrektebb
2010. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is fent vagyok msn-en, pedig holnapután HTML vizsgám lesz. Elérhető vagyok, még csak be sincs írva hogy tanulok. Hogy miért? Mert csak. Automatikusan bejelentkezik, én meg nem foglalkozom vele. Mondtam, majd ha január végén sem keresd, dobd.
2010. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mióta msn- ről meg skype ról tudok az nekem fut a gépen, és ritka az hogy kikapcsoljam(üzleti okok.). Ez nem ok. más a gond ott, szerény véleményem szerint.
2010. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!