Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik ilyen? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ilyen? Miért jó az ember randiját elcseszni?

Figyelt kérdés
A minap randira hívtam azt a lányt, akit már vagy fél éve ismerek. beleegyezett, lebeszéltünk mindent, elmentem érte, és elmentünk enni valamit. Amikor bevallottam neki, hogy mit érzek, meghallotta valami kis csíra, és onnantól ott tett kereszbe aznap, ahol csak tudott. Ő nem ismerte a csajt, csak ez volt a mániája. Ott telt be a pohár, amikor már a lány ölébe öntött egy egész csésze forró kv-t. Röhögött, azután tovább állt. hagy ne mondjam, ő se akart több randit. És az a legrosszabb, hogy nem is valami olcsó helyen történt, hanem egy étteremben.

2014. aug. 7. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi Gabi, nem akartam

Üdv:Józsi

2014. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És te ezt csak úgy szó nélkül hagytad?Mert akkor megvan a hiba.
2014. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az a baj, hogy túl toleráns vagyok.
2014. aug. 7. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de én akkora balhét csináltam volna...


Gondolom volt mosdó az étteremnél... elkísértem volna

a lányt, hogy rendbeszedje magát, közbe magam mögött

vontattam volna a csíragyereket a wcig, behajítottam

volna, aztán kiderítettem volna szépen, hogy mire is

olyan nagy az arca, és hogy akkora arc belefér-e a

piszoárba, vagy kell segítség... :)

2014. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, én simán utánamegyek és agyonverem. Ezek után a csaj úgysem akart volna találkozni velem többet, szóval úgyis mindegy. Nem is tudom elképzelni, hogy ilyen megtörténhet...
2014. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Meg akkor ne csodálkozz hogy nem akar randit.Az ételt az ölébe öntötte te meg nem csináltál semmi,megkaptam volna és adtam volna a csírának,mint szódás a lovának.Az hogy nem tettél semmi ,annyi jött le a lánynak,hogy nem védett meg most akkor sohasem,úgyhogy egy puhapö cs akit inkább hagyni kell.
2014. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap beszélek a lánnyal. Úgyis egy busszal kell mennünk, mert különjárat. Azután ha nem sikerül megbeszélni vele, akkor isten óvja az a nyomoroncot. Láttam én már korébban is. Ugyan oda járunk bulizni. Lehet hogy megkóstoltatom vele a surranóm.
2014. aug. 7. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem sikerül megbeszélned csak akkor.Gratulálok,téged sem az eszedért szeretnek.Én ígyis-úgyis elbeszélgetnék vele,de persze,nem kellenne mert rég mankóval tanulna járni.
2014. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!