Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintem normális vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem normális vagyok és nem is vagyok csúnya de mégsemm randiztam még senkivel és még nem is jártam senkivel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14/f

Ha valaki ugyanígy van akkor esetleg írhat is



2014. aug. 11. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj rollelezni.
2014. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj a haverjaiddal a szabadba,és ne sürgesd az időt.
2014. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adok én majd neked a 22-essel... Alád dőrrentenék az biztos .
2014. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
??
2014. aug. 11. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, ne siess!
2014. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NYUGII :) veled egkoru lany vagyok meg nekem sem volt kapcsolatom es nem banom udvarlok vannak de eggyelore nem erzem magam keszen egy kapcsolatra , ha szeretned szivesen meghalgatom a bajod , de szerintem sem vagyunk elkesve nekem jelenleg sport a szerelmem es ez igy pont jo :)
2014. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!