Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy fiuval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiuval több mint egy honapja, de nem tudom lehet e ebből valami? Mivel.

Figyelt kérdés
Volt neki egy 4eves kapcsolata ami 1ève hogy vege de viszont azota sem felejtette el a lanyt, nem tudja tul tenni magat rajta! Összetorte a csaj es azota nem bizik senkiben, fèl szeretni...Engem èrdekel ez a fiu de nem akarok bele szeretni ha nem leaz ebbol a vegen semmi. Mit tegyek hogy elfelejtse vagy tobbet erezen irantam? Eddig tobb rovidebb kapcsolata is voltde azokbol is kilepett.
2014. aug. 12. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne éld bele magad túlságosan, inkább lassíts. Amíg a volt barátnője után fáj a szíve, te is csak pótlék lehetsz, mint a többi. Tanulj az esetükből és ne is próbálkozz be a srácnál, különben garantáltan csalódás lesz a vége. Ha fontos neked, tartsd tiszteletben az érzéseit, próbáld támogatni és megérteni, ami vele történt, de semmiképp se rohand le! Egy hónapnyi ismeretség szerintem még kevés idő, hogy kötődés alakuljon ki köztetek, főleg, ha igaz, amit írtál róla. Viszont ha elég időt fordítasz rá és türelmes vagy, akkor talán lehet ebből valami. Sok sikert! :)
2014. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
türelem
2014. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!