Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb nőnek miért tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért tetszik az, ha egy férfi magas?

Figyelt kérdés
180cm-től felfele , mert hiába van az, hogy bejön egy nőnek , ha a férfit az irritálja , hogy a válláig se ér egy nő, mert kb 30centi a differencia
2014. aug. 13. 21:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és itt nem a piszkafa alakra gondolok a magas emberekre .
2014. aug. 13. 21:09
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor te nem a magas vékony srác vagy?
2014. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
biztos :D . speciel 190 88kg
2014. aug. 13. 21:11
 4/13 anonim ***** válasza:
pont hogy a magas jönn be 180 még nem is olyan magas
2014. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 16vok és 184cm :)
2014. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is magasabb a párom nálam, bár én nem kifejezetten azért jöttem vele össze mert magas, de én nagyon imádom hogy magasabb nálam, főleg mikor megölelem és jól oda tudom nyomni a fejem a mellkasához. Azthiszem ha egymagasak lennénk akkor nem lenne ilyen kényelmes. Na meg az se utolsó hogy én viszonylag picike vagyok szóval plusz pont hogy ő elér egy csomó mindent ami nekem csak székkel menne :)
2014. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A nők ösztönösen is a magasabbakra buknak (van kivétel) mivel a magasság erőt és biztonságot sugároz.
2014. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem volt sose kapcsolatom nekem is a magas pasik tetszettek. Most, hogy van kapcsolatom és alig 15 cm-mel magasabb a párom ez is zavar. Nem érzem már jól magam a ha magas ember van körülöttem, kicsinek és gyengének érzem magam ilyenkor.
2014. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mellettük biztonságban érzem magam, eleve elrettent mindenkit, ha fölé tornyosul valaki. Meg én elég kemény lány vagyok, de ha magasabb a fiú, mellette még én is kis ártatlan lánykának tűnök. Mondjuk nálam egy 180 centis fiú,nem olyan sokkal magasabb.
2014. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kurtz Bickle ***** válasza:

Szerintem azért, amiért egy magasabb lány is vonzó(bb): a számunkra fontos, szép testrészek - porcikák - nagyobbak lehetnek úgy, hogy közben arányosak maradnak. Egy picike lánynak hiába vannak a testéhez képest arányos mellei, mivel picike, a mellei is picikék. Ha nagy mellei vannak, akkor pedig elvész az arány. De lehet, hogy a comb jobb példa lett volna.

Ezzel nem azt mondom, hogy egy alacsonyabb ember (legyen az férfi vagy nő) nem lehet vonzó vagy szép, de van egy optimális magasság mindkét nemnél, amivel kompromisszum nélküli szép eredményeket lehet elérni.

2014. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!