Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol rontottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol rontottam, rontom el?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, de sohasem tudtam még annyira és olyan rövid időre sem közül kerülni a nőkhöz, hogy legalább egy szexuális élményem lehessen. Sokat próbálkoztam, régebben a neten is, de valahogy sohasem sikerült, bár már a 2. randi is elég kevés nővel sikerült. Volt olyan, akivel többször is találkoztunk, viszont az inkább csak egy barátság volt. Mostanában pedig már nem merek közeledni senkihez, nem tudom mit mondjak neki, mit csináljak, mi lenne a megfelelő viselkedés vagy hozzáállás? Tartok a visszautasítástól, már félek attól, hogy nevetséges leszek.
2014. aug. 14. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy lehetsz nem jössz be külsőre a nőknek
2014. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a randi hogy szokott zajlani? lehet túlságosan barátkozol velük, inkább legyél egy kicsit távolságtartó és flörtölj velük!
2014. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18:15 : Ebben már csak a hogyan a kérdés. :) Ehhez én nem annyira szoktam hozzá, nem érzem mi az ami flört.
2014. aug. 14. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
mi lett a barátságokkal? azok új kapukat nyithatnak meg.. nem sikerült?
2014. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ott rontod el, hogy túl sokat agyalsz! a nő is csak ember, kívánja a szexet. ha jó időben vagy jó helyen akkor találsz egyet-kettőt aki le is fekszik veled, ehhez viszont próbálkozni kell. idővel pedig ahogy beletanulsz, jobban fog menni. a nőknél sikeres férfiak halomszámra kú*rják a nőket, azért sikeresek mert van tapasztalatuk! szerintem a tapasztalatgyűjtés megkerülhetetlen. szóval én azt javasolnám, hogy menj el ku*rvázni, és persze mellette folyamatosan próbálj csajozni is.
2014. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!