Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy nekem nem jár szép barátnő?

Figyelt kérdés
Más emberek is boldogok a saját szintjükön lévő, átlagos vagy csúnyácska párral, én miért nem tudok az lenni?
2014. aug. 18. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre te is tudod a választ, csupán azzal, hogy feltetted a kérdést egy kis megnyugvásra leltél ugye? :)
2014. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, a csúnyábbak hálásabbak,volt pár csajom
2014. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hiába hálásabbak, ha nem tetszenek. Nem azért akarok valakivel lenni, mert hálás, hanem mert vonzódom hozzá.
2014. aug. 18. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden lány szép a maga módján, hidd el ;)

Szerintem még nem találtál olyan lányt, aki beindítja benned a vonzalmat.

2014. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De találtam, csak mind szebbek voltak, mint amilyeneknél esélyem lenne.
2014. aug. 18. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
De a szép lány sem akar olyan fiút, akihez nem vonzódik.
2014. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ennek már semmi köze a kérdésemhez. A kérdés az volt, hogy én miért nem tudok ebbe belenyugodni, mint a legtöbb ember.
2014. aug. 18. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy a legtöbb ember belenyugszik?

Sokan csak azért vannak párkapcsolatban, hogy ne legyenek egyedül meg legyen szexuális életük.

Arról nem is beszélve, hogy sok 30 feletti "minden mindegy" alapon alakít ki kapcsolatot.


Én úgy veszem észre magamon, hogy a szépség és a vonzalom nem mindig jár kéz a kézben. Sőt, nekem a vonzalom 100szor jobban számít mint a szépség.

2014. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam olyannal, aki nem igazán jött be, de ő kezdeményezett, de egyáltalán nem voltam úgy boldog.

Nekem is a vonzalom a fontosabb, csak olyan iránt nem szoktam vonzódni, akit nem látok szépnek.

2014. aug. 18. 15:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert felszínes vagy. Ha elkezdenél picit a felszín alá nézni, akkor személyiségeket látnál és lelkeket, nem pedig magassarkút és vörös rúzst. És akkor nem zavarna, hogy ki hogy néz ki.
2014. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!