Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig arra vágytam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig arra vágytam, hogy nekem is lehessen egy olyan barátnőm, akitől eláll a lélegzetem, és már ránézésre oda vagyok érte, ez egy átlag pasinak lehetetlen?

Figyelt kérdés
Valahogy sosem tudtam belenyugodni, hogy csak olyat "választhassak", aki még úgy so-so bejön, de semmi extra. Teljesen oda akarok lenni a páromért. Ez csak a nagyon jó pasiknak adatik meg?
2014. júl. 17. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, de akkor valamilyen fronton nagyon ki kell tűnnöd, és ha sikerült, és a lélegzetelállító csaj is meg van könnyen lehet, hogy valójában nem is erre vágytál...

A külső nem minden, de amíg nem tapasztalod úgyse hiszel nekünk...

Ez nem feltétlen a Te hibád, sajnos ilyen a kor szelleme...

2014. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, baratom. SOSEM a ferfiak valasztanak, hanem a nok. Amire te vagysz, az csak alom, kar magadat frusztralni ezzel. Mellesleg ha neked ennyire csak a kinezet szamit, sok-sok ostoba novel fog meg teged osszehozni az elet, akit meg a barataid elott is szegyellni fogsz...
2014. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
ha szeretsz valakit mindegy hogy néz ki elállt tőle a lélegzeted
2014. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem az ilyet, lehet az én készülékemben van a hiba de nekem a külső belső egyaránt fontos és amikor szerelmes vagy úgyis ő az akit még az objektíve szebbre sem cserélnél le.

Valahogy olyan felületesnek és semmitmondónak tűnik nekem ez az egész, ezért is ment el a kedvem a párkereséstől, egyszerűen azt látom, hogy tanulhatok én hajthatok munkában keményen nem számít, a műveltség, intellektualitás magasról lesz@rva csak az számít, hogy csinos pofi legyen "nőcis" megjelenés, csili- vili cuccok adjon magára a csaj. Tisztelet a kivételnek, de még a normálisabb pasik körében is ezt tapasztalom. Egyszerűen csak nézem és nem értem mi folyik a párkeresés terén jobb ha kimaradok az egészből, max időnként felmosom a padlóról az aktuális szerelmi csatát vesztett havert.

2014. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Így van, a jó külsejű, vagy a gazdag férfiak találnak főleg olyan nőt, akiért oda lehet lenni.

De még ők se mindig.

A legtöbb jó nő meg inkább nem jön össze senkivel, ha nincs a környéken ilyen férfi. Ezért is van, hogy a férfiak sokkal keményebben küzdenek a pénzért, mint a nők. Nem azért van kevés nő pl. az üzleti életben, mert buták lennének, hanem mert nem származik annyi előnye egy nőnek a pénzből, mint amennyi egy férfinak.


A legtöbb férfi örülhet, ha egy időben már 2 nőből választhat, míg egy átlag nőnél az a tipikus, hogy egy-egy hétvége alatt 5-10 férfiból is válogathatnak.

2014. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös ez nem mindenkinél van így. Sose értettem miért számít hogy van miből válogatni, ha egyszer olyan a felhozatal, hogy nem lehet komolyan venni (te mennyivel éreznéd jobban magad, ha olyan nők próbálkoznának nálad akikkel semmit nem tudsz elképzelni? Úgy, hogy tudod ez nem neked szól és az önbizalmadhoz semmit nem ad hozzá vagy vesz el).

Nem kell nekem ugrani, hogy milyen problémáim vannak fogjam be a szám és örüljek, de az az igazság, hogy nem érdekel hányan kezdeményeznek (és ennek a fele csak egy menetet akar) vagy hogy sokból válogathatok. Nálam nem cél ágyba kerülni ismeretlenekkel, nekem egy is elég lenne ha az olyan (de úgy tűnik olyan nem létezik).

2014. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es, megmondom miért ilyen fontos (és ez nem azt jelenti, hogy a belső ne lenne az, csak hogy előbb a másiknak is meg kell lennie).

Szóval vannak olyan lányok akikre ránézek és egyszerűen teljesen elkápráztatnak, van valami az arcukban, megjelenésükben, amitől teljesen oda leszek. És akinél ezt nem érzem, azzal nem lenne ugyanolyan együtt lenni. Nem egy langyi kapcsolatot akarok valakivel akivel "kellemesen" telik az idő, hanem 100%-ig a páromért akarok égni.

2014. júl. 17. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egy átlag csajnál egy hétvége 5-10 pasi próbálkozik, akkor én marha ronda lehetek a 0-1 darabommal, pedig a barátom azt mondja én vagyok a legszebb, akkor most valaki hazudik, na de ki? Pedig anno a netes pasik azt mondták milyen szép vagyok. Én meg átlagosnak hittem magam, de így most egy világ omlott össze bennem. Itt gyakorin már sokadjára, mert nem felelek meg még az átlag csajnak sem.
2014. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha én annyiszor kaptam volna egy ezrest ahányszor ezt a szöveget hallottam amit, kérdező a 7-es hozzászólásodban hoztál össze...már föld körüli utazást vettem volna belőle.


Ja, ennek a továbbfejlesztett verzióját is szoktam hallani a megcsalásokra is mintha mentség lenne... Meg ha már első ránézésre odáig vagy érte nem hinném, hogy belső sokat alakított a véleményeden. Végül is a te ízlésed, te életed de én reménytelenül külső orientáltnak látlak. Lehet nincs igazam, és nem így van mindenesetre vigyázz mit kívánsz, lehet nem minden arany ami fénylik.

2014. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem én határozom meg, hogy kihez vonzódom. Még ha felszínes is, hogy ennyire számít a külső, mégis mit csináljak, nem döntés kérdése, hogy kire vágyom.
2014. júl. 17. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!