Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hagyjam magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam magamat lebeszélni róla, vagy álljak a sarkamra?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy ideje kiszírtuk egymást. Mikor meglátom, egyből mosolyognom kell, nagyon pozitív hatást vált ki bennem, az egész napomat feldobja. Barátnőim szerint én is tetszem neki, sokszor néz engem, mosolyog, de amúgy semmi egyéb.

Hamarosan lesz egy bál (szalagavatói), és arra gondoltam, hogy a jobb megismerkedés miatt el kéne hívnom.. Na már most, a bnőim elvetik az ötletet, jót akarnak, de szerintük túl nagy falat elsőre, úgy, h. még nem is beszélgettünk. Szerintem meg tudom tenni, arról ugyan fogalmam sincs, mit fog válaszolni, de legalább megtudom,h ha nem, akkor miért nem, stb. Tehát többet nem lesznek bennem kétségek, akkor sem, ha nemet mondd... Szerintetek?


2010. jan. 15. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*kiszúrtuk :D
2010. jan. 15. 15:13
 2/7 anonim ***** válasza:
A válasz szerintem egyértelmű, ne hagyd magad lebeszélni. Próbáld meg, hisz lehet, hogy ha nem teszed, épp a legjobb dolgot szalasztod el az életedben.
2010. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szió!

Én is erre gondoltam! :)

Persze, mindenképpen azt tartom szem előtt, hogy tapasztalatszerzésnek kiváló alkalom, és végre fél év után megtudom, hogy valóban tetszem-e neki.. Nem szeretném elbízni magamat, ezért optimálisan gondolkodok, és akkor talán nem maradok hoppon (?)... De a legjobb barátnőm, pont ő nem támogat :S mind1, most nem ez a kérdés.

2010. jan. 15. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon okosan gondolkodsz, tökéletesen egyetértek Veled! A kérdés feltevése után elmondtad a választ, amit mondanék Neked. Tedd meg, hajrá! :)
2010. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszike!

Nem tudom, válaszok után jön meg az ihletem...

Szóval, nem akarom nagyon elbízni magam, már írtam. Meg itt van a rózsaszín köd-effektus, annyira harcolok ellene, de valahogy mindig az az érzésem, hogy sikerülni fog, és nem azért nem örülök ennek, mert baj lenne, sőt, hanem azért, mert hajlamos vagyok túlzásokba esni, ha nem figyelek oda magamra, és átesek a ló túloldalára.. ezért volt könnyű úgy egy fél napra lebeszélni a tervemről, és emiatt jött az a gondolat, hogy képes vagyok rá...

2010. jan. 15. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy valamit tarts észben: mindig azt tedd, amit TE akarsz tenni. Hallgasd meg mások tanácsát, mérlegelj, de legvégül mindig úyg dönts, ahogy igazán akarsz. Nem lényeg, hogy hányan vannak ellened. Ha nem teszed meg, amit igazán akarsz, vagy akartál, örökké bántani fog a dolog.
2010. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen! Ez az! Hisz amikor a bnőm mondta, hogy "neee, ne lépj, ez túl korai, még nem is beszéltetek", az olyan volt, mintha egy évvel később lettünk volna a suli előtt, és még mmindig azt bánnám, hogy nem léptem..:S nem tudtam mire vélni ezt az érzést, de most, hogy leírtad, végre OK. :)
2010. jan. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!