Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin meddig menjek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin meddig menjek el?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég ismerjük egymást, szeretnék komoly kapcsolatot és nem akarom elszúrni. Gáz ha lesz szex? 25/L
2014. aug. 22. 02:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ember függő :) én a párommal csak lefeküdni akartam (22 L) aztán a szex után szó szerint egymásba szerettünk annyira hogy fél évvel rá összeköltöztünk és 3 éve élünk együtt boldogan :)
2014. aug. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
jaj és azóta is néha viccesen emlegetjük hogy "gondoltad volna?" :D
2014. aug. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Én azt mondom, hogy az elsőn még ne. Ha szeret, akkor fog még rád várni. Ha odaadod magad, akkor kipipál a listáján.


Szerintem egy nőért meg kell dolgozni, ki kell érdemelni, hogy lefeküdjünk vele. Lehet másképp gondolkodni, de az én kapcsolatom néha több éves, mint az itt jelenlévő kérdezők.


44F

2014. aug. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Apuci69 de a te idődben ez még máshogy volt
2014. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem gond. Akkor csináljátok, amikor akarjátok. :) Nem lesz az a kapcsolat komolyabb attól, hogy vártok hónapokig.

19F


#1

Nektek meg gratulálok! :D

2014. aug. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem gáz, ettől még lehet komoly kapcsolat.
2014. aug. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
első vagyok egyébként nálam a szex dolog mindig hamar megtörtént 3. randin már tuti :) nekem fontos a szex is és ha az ágyban nem jók a dolgok (méret stb..) akkor nem jó ha ez pl 1 hónap után derül ki
2014. aug. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, már nagyon izgulok!!! :D
2014. aug. 22. 02:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy másképp volt! Tudom.

De azt sem értem, hogy miért kell az elsőnél lefeküdni. Mi a harmadik randin csináltuk és akkor is nagyon jól esett mindkettőnknek.


Ja igen, gyorsul a világ. Nem lehet várni.

2014. aug. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Vagy szar lesz a szex és akkor kiderül, hogy felesleges tovább, vagy jó lesz és akkor legalább tudjátok, hogy érdemes és nem utolsó sorban nem fosztjátok meg magatokat egy élvezettől. Ennyi idősen felnőttek vagytok simán belefér ...
2014. aug. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!