Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pl 6-8 fős huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pl 6-8 fős huszonéves fiútársaságban nagyon simán ki lehet szúrni, hogy kiknek van barátnőjük és kik szinglik? Ez ennyire egyértelmű?

Figyelt kérdés
Nem egyszer csináltunk már ilyet, megnéztünk ilyen képeket és mutattuk, hogy ennek tuti van párja, ez nem jóképű, ennek kizárt és stb. Ez 70-80% ban be is jött. Ennyire egyértelmű ez a dolog, hogy a nők melyik pasit választják?
2014. júl. 3. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet benne igazság, de azért nem valami biztos. Nyilván vannak olyan emberek, akikről lerí, hogy nem volt még barátnője stb.

Viszont én ha küldenék most egy csoportképet, akkor tuti nem mondanád meg, hogy kinek mi merre...

2014. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, ezért mondtam a kb 70%-os biztonságot. Nőknél ez még jobban látható, mert ott ritka a szingli, vagy csak ideiglenesen szingli. Ott egy 10 fős csoportból, ha egy picit is elfogható az összes lány külsőre és nem zavar el minden pasit és nem extra visszahúzódó, akkor 10 ből 9 nek van vagy lesz 1-2 hónapon belül párja.
2014. júl. 3. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még barátnőm, de szerintem nem mondanád meg rólam. :D Első voltam.

21/F

2014. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félénkség, visszahúzódás. De ha ettől eltekintünk, akkor jó eséllyel megmondható.
2014. júl. 3. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Akikre te gondolsz azok az egyedülállók nem a szinglik.

Mert a szingli azt jelenti h X v Y azért van egyedül mert ő egyedül akar lenni és nem keres se párt se kapcsolatot.


Pl mint én akinek 5 éve volt az utolsó és nem vagyok ronda.

Csak több előnyét látom a szinglisségnek mint egy kapcsolatnak. Röviden körbe írva kötelező teendőim után mint beadandók, ZH-k, házi munka...


Azt csinálok amit akarok és senki se korlátozz.

Remélem most már érted a különbséget.

Am nem értem h mire jó ez a tippelgetés inkább lottózz azzal legalább nyersz is v mit.

2014. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!