Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy van egy srác akivel egy buliban találkoztam és nagyon jól elbeszélgetünk meg hülyéskedtünk és valahogy szoba került hogy bejövök neki de nem kavarna velem mert hogy a haverjának tetszek. De nekem a haverja egyáltalán nem jön be. A srácról tudom hogy benne lenne a dolgokba csak hogy haverok és nem akarja megbántani. Szerintetek nyomuljak rá a srácra és küzdjek érte vagy a barátságuk fontosabb lesz? Mert amikor beszélek vele akkor lehet rajta érezni hogy ö is akarná ezt a témát.

2014. aug. 23. 17:45
 1/5 anonim válasza:

A fiúkat szerintem ne akard azzal összeúszítani hogy rámozdulsz az egyikre... szerintem mond meg a másik fiúnak hogy neked nem jön be és ezt el kell fogadnia :)

esetleg ezután dumálj erről újra a kiszemelteddel ;)

2014. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megmondtam már a srácnak hogy nem jön be meg annak is akit kinéztem most magamnak de ő akkor nem akarja megbántani :/
2014. aug. 23. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Áthidaló megoldás: Keress mást aki tetszik. Neked is lesz valakid és senki se lesz megbánva.
2014. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátok akkor a barátság mindennél fontosabb.
2014. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vtczfj válasza:
Ha tényleg igaz barátok akkor nem teszi meg a barátjával hogy összejön egy olyan lánnyal aki tetszik neki! Hisz gondold bele a helyzetbe magad! Ha neked van egy legjobb barátnőd és neked tetszik a fiú és összejönne vele a barátnőd neked milyen érzés lenne?
2014. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!