Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor csókoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Ma találkozunk személyesen másodjára, 2 hete egy bulin ismertük meg egymást.


Na afféle randink lesz csak sajnos nem csak kettesben találkozunk. Barátaink is jönnek. Ő elhívott, én nem ellenkeztem.


Szerintem nem lenne alkalmas az első csókra, puszi az arcara elég vagy úgy venné hogy nem is érdeklem komolyabban? Pedig ellenkezőleg van, sőt.



2014. aug. 25. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van Paks robbanása előtt
2014. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy ? xd
2014. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Vigyél neki egy szép,formás,friss keszeget..Tescoba most akciós, majd miközben adod át hogy "Tessék egy kis apróság" csókold arcba.
2014. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk a keszeget én is díjaznám. Jól kisütve finom tud az lenni.
2014. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most semmit, de kérjek tőle csak két személyes találkozót?

Kérlek, ne le ugassatok, tapasztalatlan vagyok még. Ő lenne az első barátnőm!


Egyértelműen kiderült érdeklődünk nem is kicsit egymás iránt, de félek ha én nem kezdeményezek...

2014. aug. 25. 00:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy mond neki hogy menjetek el ketten valahova vagy amikorbtársasággal vagytok menjetek félre ketten.
2014. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem ne igy tervezd az elso csokot, hogy tarsasagban vagytok mert kettesben megis csak meghittebb:D

Esetleg kerdezd meg tole, hogy nem-e tudnatok valamikor kettesben es ebbol latni fogja hogy erdekled

Ha nagyon szeretned es a barataid elott nem kinos illetve nem banod ha vegig errol beszelnek akkor akar arcon is puszilhatod igy mar tuti egyertelmu lenne neki is ha utana meg meg is kerdezed tole :)

Vagy akar mikor a tobbiek nem figyelnek tulsagosan ratok akkor random is megpuszilhatod az arcat csokolozni pedig szerintem ezerszer jobb lenne ha csak ketten vagytok :))

Sok szerencset!

2014. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
* valamikor kettesben talalkozni, bocsi
2014. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Társaságban is félre lehet vonulni pár percre.
2014. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sejtettem hogy nem minden válasz lesz célravezető, 1-2 ember kapta a zöld kezet!


Apátok f *szát a keszegetekkel xD


# 10/12 - Valahogy így gondolom én is! Kettesben... :)

Társaságban szerintem ez elveszítené a varázsát.

2014. aug. 25. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!