Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csókos történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos történetek?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek, hogy nektek milyen volt, hogy történt?:) kort és nemet is írjatok ha van kedvetek:)

2014. aug. 25. 02:03
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Kb fél éve se történt jártunk egy buszmegálóban ültünk és beszélgettünk ő ki mimondta a nevem én rá néztem és megcsókolt és én vissza csókoltam jó volt boldog voltam és lehet nem hiszi el de szerettem :)
2014. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

Na nekem is egy táborban volt azzal a fiuval aki tetszett . Egy házba osztottak engem vele (egy fiu egy lany) és pont nekunk jutott a francia ágyas ház. Amikor lefekudtunk aludni (én melltartó+bugyi o also naci) bebújtam mellé jó éjszakát kívántam neki és o ezt suttogta :

Szeretlek!

És magához húzott és megcsókolt ... Hát nekem se kellett tobb elezdtem nacin keresztul simogatni a már álló f@rká o az egyilek kezélvel a fejemet a másik kezével a nemiszervemetsimogatta ... Akk 15 éves voltam ma 17 vok és még ma is vele vagyok :) 17/ L

2014. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még oviba volt volt.:D (gondolom ez nem számít de azért elmesélem)

Játszottam azzal a fiúval akinek tetszettem de ő nekem nem.Volt egy nagy fakastély és alá e lehetett mászni.Bemásztunk és megfogta úgy az arcomat hogy muszáj voltam csücsöríteni.Aztán bumm lekapott :DD

Így visszagondolva aranyos volt és jó kis emlék.:)

Arra viszont már nem emlékszem, hogy milyen volt szóval vehetjük úgy, hogy még soha nem csókolóztam xD :D


Most 15/L

2014. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából életem első csókja nem volt igazán emlékezetes élmény.


Annyi volt az egész hogy a szűk baráti társaságommal bulizni mentünk, még viszonylag új társaság voltunk, egy tanfolyamon ismerkedtünk össze és így lettünk barátok, fiúk és lányok is voltak a 8 fős társaságunkba. Na most buliztunk, bár sokan elmentek mert nem akartak reggelig maradni, de mi hárman 2 csaj és én mi helyben laktunk és gondoltuk még maradunk. Be is csapódtunk egy másik társaságba ahol 5 en voltak, ők osztálykirándulás miatt voltak itt és közénk csapódtak mert hallották hogy megyünk még valamerre és azért akartak velünk jönni mert nem tudták hogy merre kell menniük. Jöttek is, elhülyéskedtünk meg minden. Közbe volt egy csaj aki bombázó kis szőke volt, magamhoz képest gondolni sem mertem arra hogy legalább egyszer táncolhassak vele. De jól összeismerkedtünk, szépen alakult minden aztán iszogattunk még, bennem már volt bőven, időnként volt képszakadás de nagyjából emlékszem mindenre. Viszont ami furcsa volt ebbe az az hogy a csajjal táncoltunk, ölelgettük egymást, utána képszakadás, majd arra eszméltem hogy ülünk egy asztalnál és nevetünk a sok baromságon. Utána a csaj megfogta a kezem és mondta hogy "na gyere" Innentől kezdve csak arra emlékeztem hogy kézen fogva vezet át a tömegen utána képszakadás majd a szórakozóhely melléképületébe voltunk ami egy kocsmaként üzemel a hétköznapokba ott sem történt semmi, meg nagyon nem is emlékszem rá.

Utána az volt hogy kint ültünk az utcán egy padon, a lány jóformán az ölembe volt és simogatta a fejem meg beszélt hozzám valamit, meg én is mondtam hogy milyen szépek a szemeid és még sorolhatnám. Arra még emlékszem hogy vett chipset és azt eszegettük de utána azon aptam magam hogy puszilgat, simogatja az arcom, és utána meg csókolt és ott csókolóztunk közbe az ő barátai is láttak minket, meg az én egyik csaj haverom is keresett ő is ott kiabálta hogy na "dúl a láw" :) Utána végül szóltak neki hogy menni kell vissza a szállásra stb... stb... egy gyors számcsere volt és kalap kabát. Másnap a csajjal beszéltem telefonon és ő mesélte el a sztori nagyrészét mert nekem csak képeim voltak róla. A csókról is jóformán annyira emlékszem hogy összeért a szánk és úgy voltunk. De mondta a csaj hogy a barátai szerint (mert ő sem emlékezett rá tisztán) vagy 20 percig csókoltuk egymást :D


Utána már sosem találkoztunk, pedig nem lakik túl messze innen csak messze járt iskolába mivel kollégista volt, de innen tőlünk csak 20 km-re lakott mindössze, de sajnos a találkozás sosem jött össze. Ő akkor 18 éves volt én meg 20. Én most 23 éves vagyok, már lassan 2 éve nem beszéltünk a telefonszáma megszűnt facebookját nem használja már mióta. De igazából már fél éve van barátnőm egy másik lány akivel az első csókunk mindössze annyi volt hogy a harmadik randi után hazavittem autóval, mert akkor én nekem arra volt dolgom amerre lakik így gondoltam akkor autóval fogom vinni ide-oda, aztán haza. Amikor hazavittem a kapu előtt álltunk mindkét kéz a kézben, mosolyogtunk egymásra, utána megöleltük egymást, majd a fejünk a vállunkról szépen lassan mozogni kezdett először az arcunk ért össze utána már egymás szemébe néztünk közvetlen majd végül az lett hogy már javában csókolózunk, én egyik kezemmel a derekát másikkal pedig a tarkóját simogatom, ő meg egyik kezével szintén ölelte a hátamat, másikkal meg az arcom bal felét simogatta.


Utána mosolyogtunk még egymásra, és kimondtuk egyszerre azt hogy "Szeretlek" Utána már egyértelmű volt hogy mivan köztünk :)

2014. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
nekem igencsak viccesre sikeredett,de egyáltalán nem bántam meg,pont egy éve történt.:) már majdnem 16 voltam,és már nagyon paráztam azon,hogy még sosem csókolóztam,mert az összes barátnőm túlesett rajta vagy 1-1,5 éve.Egy születésnapi buliba voltam hivatalos,és hát sikerült egy picit jobban berúgni a kelleténél(bár annyira KO nem voltam,mindenre emlékszem),nem tudtam még a saját határaimat sem,mert kb. az volt a 2. berúgásom.Véletlenül beleestem a srác ölébe,aki megcsókolt.Aztán hogy megtörjem a romantikus pillanatot elmentem hányni,de ő jött velem,fogta a hajam,hozott vizet,egyszóval nagyon aranyos volt.Aztán elmentünk aludni,ahol nem történt semmi,csak ölelkezve aludtunk.Utána elhívott randizni,összejöttünk,de nem tartott sokáig a dolog, 2 hónap volt az egész.Azért egy szép emlék marad:)
2014. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
68%
több mint fél éve volt,Valentin napkor. nagyon romantikus volt, akkor jöttünk össze és azóta is együtt vagyunk.
2014. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Ujraélesztettem egy kecskét
2014. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
78%

Az én első csókom az szörnyű volt, mert a srác ledugta a nyelvét a torkomon plusz olyan nyálas volt, mint egy bernáthegyi kutya. De a második sokkal, sőt fényévekkel jobb volt.

Táborban voltunk és az egyik haverommal kiültünk pizsomában csillagokat nézni. Tudtam, hogy bejövök neki és igazság szerint nekem is bejött, ezért hozzá bújtam. Nevetgéltünk meg random hülyeségekről beszélgettünk, majd megszólalt, hogy "Én még nem csókolóztam." Én felé fordultam nevetett egyet, majd megcsókolt. Szuper jó volt. Még most is forr a vérem és bizsereg az ajkam. :D

2014. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
88%

3/4 éve történt...:)nagyon régóta tetszett a srác és akkor még úgy tűnt hogy én is tetszem neki:) két évvel volt idősebb nálam és egy sulis rendezvényen felkért táncolni(mint később kiderült nem saját ötlete alapján de valahogy gondolt egyet és mégis) ahogy táncoltunk egyre közelebb és közelebb kerültünk, a végén már szorosan magához ölelt aztán vége lett a számnak kissé eltolt magától és megcsókolt:)sajnos a kapcsolatunk nem tartott sokáig és meglehetősen összetörte a szívem viszont az első csókomat legalább valóban nem csak rossz értelemben tette emlékezetessé:)

de mégsem ez volt a legemlékezetesebb első csókom ( szerintem mindenkivel számít egy első csóknak)

a barátommal akivel még mindig együtt vagyunk(<3) eredetileg nyári munkát indultunk el keresni bár akkor már mindkettőnknek elég világos volt hogy jóval többet akarunk a másiktól puszta barátságnál végül hosszú órák bénázása után egy szökőkút partján kötöttünk ki :Dés hülyültünk beszélgettünk aztán sajnos nem egészen tiszta hogy hogy történt mert akkor megszűnt a világ de arra emlékszem hogy életem legjobb csókja volt ..és azóta is azok :):)

köszönöm aki végig olvasta ezt a nem igen rövid választ :D

a végére csak annyit mondanék hogy ne parázzatok főleg ne azon hogy nem csókolóztatok még :) higgyétek el megéri kivárni a tökéletes pillanatot :)) remélem neked is nagyon jól fog sikerülni és a többieknek is az első csók :) mindenkinek sok sikert kívánok :)16L

2014. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Üvegezés közben történt. Nagyon váratlan volt, nyálas és esetlen is, mert mind a ketten első csókosok voltunk. De aranyos volt. :) Én nem hiszek az elsőkben, azóta volt szebb, romantikusabb csókban részem, amire szívesebben emlékszem vissza.

17/L

2014. aug. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!