Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyári kaland. Ti, hogy tettéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári kaland. Ti, hogy tettétek túl magatokat rajta? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Külföldi nyaralás keretén belül megismerkedtem a helyi adonisszal, egész héten udvarolt, izzott a tekintete mikor rám nézett, én már azt sem tudtam, hogy fiú vagyok e vagy lány, annyira kész voltam tőle...ráolvadtam a bárszékre ahányszor csak rám nézett...

Utolsó nap buli után elhívott sétálni...hát mondanom sem kell, hogy mikor kettesben maradtunk nem nagyon maradtak már szavak, egymásnak estünk...és ott a tengerparton szeretkeztünk egy csodálatosat...majd utána órákig beszélgettünk, végül "hazakísért" a szállodához, ahol laktam. Csókkal váltunk el, és azzal a mélyreható tekintettel...egész éjjel vele álmodtam, és másnap tudatosult bennem, hogy előbb indul a busz haza, mint ahogy ő dolgozni kezd, hogy igazából nem is tudok róla semmit csak a keresztnevét, nem tudom, hogyan kereshetném meg a neten...és, hogy lehet (inkább valószínű), hogy soha többé nem fogom látni az életben...és ez fáj, baromira fáj...:( Próbálok visszarázódni a hétköznapi körforgásba, de valahogy mindig ő jár a fejemben, mindig hozzávezetnek a gondolataim...:(

Van valami ötletetek arra, hogyan verhetném ki a fejemből?


(volt már hasonló nyári kalandom, de ez messze több volt, mint az eddigiek)


26/N



2014. aug. 26. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudtam hogy a ribizliknek is vannak romantikus pillanatai :)
2014. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mitől lennék ribizli? Attól, hogy szingliként belementem egy nyári flörtbe, aminek a vége az lett, hogy bele is zúgtam a srácba? Kedves tőled, hogy így ismeretlenül így megítélsz...
2014. aug. 26. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szép volt jó volt ennyi volt. emlékkez rá úgy mint egy csodás nyaralásra, ami attól volt tökéletes, hogy így záródott
2014. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, ne félj:) Hogyan? Jusson eszedbe a sok lány, akiket turnusonként lefektetett egész nyáron. Lehettetek úgy 30-an is, akár. Neki ez semmi, legfeljebb kellemes emlék. Legyen az neked is, és ne a belezúgást színezd magadban, hanem, hogy de jó, ilyet is átéltél. Ez csak ennyi, nem több.
2014. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Freezyee válasza:
100%
van úgy,hogy találkozol valakivel és teljesen belebolondulsz a szemeibe,és egy szó nélkül a karjaiba borulsz, aztán egy nap találkozol még valakivel, akiért gondolkozás nélkül elhajítod a másikat és megküzdesz a kegyeiért,és vele éled le az életed. DE! Ha folyamatosan vele álmodsz, ő jár a fejedben mikor kelsz, és amikor fekszel. Őt hívod a szíved minden egyes dobbanásával, és nem adod fel míg nem válaszol....akkor térj vissza hozzá!
2014. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
1es de nagy arc vagy :D zöldpacsi!
2014. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!