Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha lenne egy Koreai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha lenne egy Koreai fiúm és én nem szeretném a Koreai vagy az Ázsia kaját? Ha elvinne randizni egy Koreai fiú milyen étterembe vinne el inkább?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 11:02
1 2
 1/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Ha ugatást hallasz a konyhából, menekülj!
2014. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hahaha... A Kínaiak esznek kutyát.
2014. aug. 28. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Viszont a Sárbogárdiak igeeeen!
2014. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy koreai fiú magyarországon nem valószínű hogy koreai étterembe visz téged.

Ezen kívül próbálj máshogy hozzáállni szerintem. Ázsiai kaja a kínai, indiai, japán, mongol kaja is, szóval kicsit durva ha így egyben nem szereted egyiket sem. Másrészt lehet, hogy az éttermi koreai kaját nem szereted vagy azokat nem, amiket eddig kóstoltál.

Legyél nyitott az új tapasztalatokra és őszinte vele. Ha konkrétan emlékszel mit kóstoltál és mi nem ízlett, mondd neki ha koreai étterembe mentek és kérd, hogy ajánljon ő valamit, utána pedig szintén őszintén mondj róla véleményt, hogy az ízlett -e. Valószínűleg nem fogja ráderőltetni és nem kell többet aggódnod amíg nem a családjához mész vacsorára :)

2014. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

Hát, akkor művelődj még! :-)


Egyébként nem lehet a nemzetisége alapján előrejelezni, hogy milyen, vagy hova vinne. Ennyi erővel egy magyar meg csárdásba visz majd, az olasz meg pizzériába, a francia meg egy csigafarmra.

2014. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nem csak... :D De ott sem a hétköznapi pörköltben. Úgy tudom ínyencfalatnak számít.


Amúgy meg nem hiszem, hogy baj lenne. Vele is mehetsz mcdonaldsba, ha van hozzá gusztusod, vagy olasz v magyar vagy akármilyen étterembe, nem? Ők se csak koreait esznek, mi se csak paprikás csirkét meg gulyáslevest.

2014. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen körökben vagy, de egy átlag kínai/mexikói/thai/stb. stb. étterem a közelébe sem ér annak mint amit egy onnan származó tud csinálni.

Legalábbis nekem volt egy thai barátnőm egy ideig és amit ő csinált az messze jobb volt mint egy normális thai éttermi kaja(holott már az is finom volt)

2014. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ettem már Ázsiai kaját. Van olyan ami ízlik.Mondjuk a kimchi-t,ramen-t,édes savanyú,illatos csirke a bimimbap,szezámmagos csirke nem ízlett. :$

Persze van még ezen kívül is egy csomó étel :) Maj kipróbálom azokat is.

2014. aug. 28. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Ėn màr külfönd ėlek 6 ėve ės ėn is igy *gondoltam*mint te.

Hogy franci svajci olasz kinai ėtel nekem nem kell jobb a magyar.konyha. mert otthol nem volt szerencsem a kulfoldi ėtermekel nem izlet. Ės làm làm ha jo helyre *ėterembe*mentek jol finom van elkeszitve barmilyen nemzetisegû ėtel biztosan izleni fog. Elsõnek csak kostolgatam izlelgetem az idegen konyhàt ,ės làm làm kb 4 ev utan mar bem fozom a magyar ėtelet sem :))az itteni finomabb:)))

2014. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A koreaiak IS esznek kutyát. :)


Az ázsiai pasik alapból rosszabbak, mint a többi. Vagy folyton dugni akarnak, vagy sosem, vagy akarnak, de nem veled. Ráadásul a hülye konfucionista agymosás miatt úgy vannak vele, hogy ők az isten, a nő meg főzzön és kussoljon...

2014. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!