Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik mindig ugyanez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ugyanez? 17 lány

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki néha elhiv hozzá, vagy egy szabadtéri koncertre, de egy pár héttel előtte, viszont pontos időpontot nem mond, és mindig mondom, hogy majd még szóljon, viszont mikor elérkezett az a nap, nem megyek vele sehova, mert meg se emliti, és én mivel visszafogottabb vagyok, nem akarok a "nyakán lógni", inkább nem emlitem meg. Miért van ez?
2014. szept. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Azert mert úgy viselkedsz mintha nem érdekelne.
2014. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kisfiú komolytalan. Ne is foglakozz vele többet. Ha valóban törődne veled akkor valóban elhívna. Ismerős dolog én nőknél láttam ugyanezt. Ne keresd többé felejtsd el hogy a világon van.
2014. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert üres ígéreteket tesz, amit nem tud vagy nem akar betartani.
2014. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem érdekled annyira, vagy próbálja a "leszarom" stílust nyomni és azt akarja, hogy te "kuncsorogj" neki. Szerintem vagy felejtsd el, vagy kérdezz rá, hogy most - mi van akkor?
2014. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!