Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek menjek magassarkúb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek magassarkúban a randira? Fiúk! Ti szeretitek a lányokon a magassarkút?

Figyelt kérdés
egy magassarkú szandálról van szó
2014. szept. 3. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hova?
2014. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Imádom! Én örülnék neki, ha magassarkúban jönnél velem randizni :)
2014. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szexi, de egyáltalán nem praktikus. Én nyűgnek érzem, ha magassarkúban jön velem nő.
2014. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Há' na jó, de gondolom nem paintballozni meg hegyet mászni akarnak menni...
2014. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utcán is gyűlölöm. Nem lehet egy jót sétálni.
2014. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1. randin inkább jobb látni milyen magas is vagy :) ha sokat hordasz magassarkút akkor mehetsz abban, de ha ritkán akkor ne...fontos az első benyomás...azt mutasd milyen vagy általában...
2014. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hol lesz a randi?

Ha sétálgattok, akkor elég kényelmetlen és nem fogod magad jól érezni, illetve ha tömegközlekedéssel mentek hosszabb távra.

Ha csak beültök valahova beszélgetni, inni valamit, akkor jó lehet.

Szerintem egyébként első randin (ha nem olyan az alkalom) akkor a legjobb egy egyszerű hétköznapi szerelés, hogy lássátok, hogy valójában milyen a másik.

Szóval akkor hordj magassarkút, ha egyébként is sokat jársz abban, kényelmes és nem okoz gondot benne járni.

2014. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Trafó1 ***** válasza:

Jó a magassarkú, tangabugyi, harisnyakötös harisnya, meg egy fekete-csipkés melltartó.

Csak mond meg mikor és hol:-DDD

2014. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A magassarkú szandál szerintem a legszexibb lábbeli, amit egy nő viselhet. De h menj-e abban randira, az attól függ, mennyi idős vagy, tudsz e benne szépen járni, hova mentek, mit fogtok csinálni a randin és h hétköznapokon is viseled e, vagy csak most próbálsz görcsösen megfelelni a szexi nő szerepnek.
2014. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én imádnám,3-asra meg ne hallgass,ő keressen egy farmer pólós kinyütt csajt,rövid hajjal persze.


Én nálam plusz 100 pontod lenne,mondjuk én imádom ha egy nő kihangsúlyozza a nőiességét,tehát magassarkú nagyon mini szoknya,barna bőr,necc harisnya,feszes cicis felső.

Nálam nem negatív sőt én szeretem ha egy nő ,,ribisen" néz ki.

Ettől egy igazi férfi szemében csak pozítivumot váltol ki,aki tisztában van magával az élvezni fogja hidd el.

2014. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!