Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor no be a fiuknak a fejuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor no be a fiuknak a fejuk lagya? Vajon mire gondol mikor ezt teszi? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
14/L vagyok es a suliban mellettem ul a baratnom es elottunk 2 srac. nincs egy olyan nap mikor ne fordulnanak hatra es ne idegesitenenek. az egyiktol nem is varok el mast mert mar reg elensegem, de a masikkal semmi bajom nincs, de olyan perverz dolgokat mond h a gyomrom felfordul. aztan meg szuneten ha veletlenul elotte allok, akkor megfog felemel es arebb rak. ez egy nap kb.3-4-szer fordul elo. Mit akar?? (a hulye valaszokat inkabb haggyatok) elore is koszi.
2010. jan. 17. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki
2010. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elsobe tetszettem neki de az mar 8 eve........
2010. jan. 17. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
helyet,hogy elférjen?...szerintem nem akar semmit
2010. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát bizony ilyenkor is bebizonyosodik, hogy a fiúk később érnek... Nem kell ezt túlságosan a szívedre venni, gyerekek még, hidd el még idősebbek is szoktak így viselkedni. Az lehet, hogy tetszel neki, csak még nem tudja normálisan kifejezni, csak ilyen gyerekes módon...
2010. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem veszem szivre csak mikor eszek es elkezdi mondani a magaet akkor ugy erzem h mindjart kidomom a....
2010. jan. 17. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a szitu...a legjobb barátnőmmel ülünk egymás mellett,mögöttünk két srác.Jóba vagyok mindkettővel,de hát olyanokat mond az egyik néha,hogy falra tudnék mászni:S

Nekem is volt olyan,hogy épp ettem,ő meg elkezdett valami gusztustalan dologról beszélni.Mondtam neki,hogy hanyagoljuk már a témát,ha nem szeretné,hogy a szendvicsem visszajöjjön.Megértette és befogta.

Az élénk fantázia itt is meg van,bár az mi(lányok) részéről is:D De hát ő olyan perverz dolgokat mondott már,hogy el sem hittem...és akkor másnap jön és mutatja a telefonján a képet,hogy tényleg van ilyen:S

Én különösebben nem foglalkozom vele:D

Ha nem érdekel,mármint nem tetszik,akkor te se foglalkozz vele.

Ha zavar,hogy arréb tesz szóólj neki,hogy legközelebb szóljon és arébb állsz.

15/L

2010. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mar szidtam eleget es nem hasznal...:S ennyire *****
2010. jan. 17. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, de még nem tanulta meg, hogyan szóljon hozzád.

Nyugi! Még 2 év, és megtanulja. Kicsit segíthetsz neki: pl. mosolyogj rá, ha jót mondott. El fog gondolkozni rajta...

2010. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki, de még éretlen. Nem véletlenül mondják, hogy a lányok 2 évvel érettebbek mint a fiúk. (Ezért is van sok 18F-16L páros (illetve hasonlóan 1-3 éves kor különbségű fiatal párok) mivel így vannak egy értelmi szinten).
2010. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!