Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy milyen szintű csaj illik hozzám?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen lányoknál érdemes próbálkoznom, milyen szintet célozhatok meg, akiknél még lehet esélyem, ezt honnan tudhatnám?
2014. szept. 6. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

LVL 85-ös paladin, de ne Holy, az túl OP. Azért kicikiznek.


~Dr. Regenkurt.

2014. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szintek léteznek? Vagy csak nekem új ez a dolog?
2014. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Lich Kingben 80 volt, itt 85.
2014. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Hát ne a filmekből indulj ki! Az semmit sem ér.


Próbálkozz be neked tetszőknél aztán megtudod az eredményeket. 10 lánynál próbálkozz be azt levonhatsz egy átlagot.

2014. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
p*naszintekre gondolsz? nuna, nunci, puna, p*nci, p*na, p*csa, trocsa, vattrangy?
2014. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
hat szerintem, ugy szintezd be a dolgokat, hogy pl. te vagy egy 6-os akkor 2-esnel probalkozhatsz.
2014. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
68%
Hozzád nem illik nő, max bábú, mert olyan sík vagy.
2014. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Próbálj először kisebb egyénekkel beszélni ,akiket könnyen megszerezhetsz .Ismerkedj velük , utána mehet az átlagfokozat .Próbálj mindig minden apró mozdulatot kielemezni. Sok sikert
2014. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"Próbálj először kisebb egyénekkel beszélni ,akiket könnyen megszerezhetsz .Ismerkedj velük , utána mehet az átlagfokozat .Próbálj mindig minden apró mozdulatot kielemezni. Sok sikert"


-_-

2014. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy utálom, mikor valaki/t besorolnak, skatulyáznak, sosem értettem ez mire jó?! -.-


Mi lenne, ha az embert vis lányt néznéd, s ismernéd meg? Beszélgetsz vele, aztán kiderül bejöttök-e egymásnak vagy sem. Nem bonyolult, csak mindig túl bonyolítják/tok.

2014. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!